Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

4 prerje flokësh për një stilim më të lehtë

Lina

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Tet 30, 2020
Mesazhe
45,731

4 prerje flokësh për një stilim më të lehtë​



Karantina padyshim ka nxjerrë në pah nevojat tona për rehati dhe fleksibilitet në të gjitha nivelet, madje edhe në mënyrën e trajtimit të flokëve. Ne kemi lënë në të kaluarën, modelet e flokëve të komplikuara që kërkojnë kohë. Tani, fokusi është tek prerjet që nuk kërkojnë shumë përpjekje.


Bob i gjatë
5-koyremata-gia-eykolo-stilim0


Prerja e flokëve me gjatësi të mesme është një klasik i të gjitha kohërave. Për të arritur këtë efekt sensual, mund t’i prisni skajet pak më asimetrike. Bob i gjatë duhet të arrijë mbi shpatulla, rreth mesit të qafës.


“Curtain Bangs”
leiasfez-184413309_298892731857383_2170601342212052245_n-561x700.jpg


Ky model është versioni më i lehtë. Përveç kësaj, nuk është e rastësishme që ky model flokësh të zgjidhet dhe nga francezët, të njohur për stilin e tyre modest.


Prerja pixie
cortes_pelo_rizado_ideas_largo_corto_capas_857213590-467x700.jpeg

Një prerje flokësh që gratë nuk guxojnë aq shumë, megjithatë duhet të dini që ky stil kërkon një stilim minimal. Prerjet e flokëve pixie sidomos për fytyrat e vogla, japin volumin ideal duke inkuadruar fytyrën.


Flob
00001LFW_DAY2_Vogueint_14sep19_credit_Jonathan-Daniel-Pryce_78-467x700.jpeg

Ky model padyshim nuk kërkon stilim dhe kjo është saktësisht hijeshia që ofron.

xh.d/7QEF.al
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.