Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

4 shenjat e HOROSKOPIT që i pret një ndryshim i madh!

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,919
Demi

Të lindurit në shenjën e Demit nuk janë më të prirurit për të ndryshuar, ata preferojnë stabilitetin. Megjithatë, në 2019, ata do të duhet të lënë zonën e tyre të rehatisë . Ne e kuptojmë se ne rritemi në jetë vetëm kur jemi të hapur për mundësi të reja, pavarësisht se si mund të ndihemi, të humbur apo të pamotivuar, kur mbetemi besnikë ndaj zakoneve dhe rutinave të vjetra, ne e lejojmë veten të konsumohet nga jeta. Viti juaj do të jetë plot ndryshime pozitive, për t’i jetuar ato intensivisht dhe për të absorbuar mësimet e jetës, duhet të përmirësoni një pjesë të vetes, ju duhet ta pranoni ndryshimin.

Virgjëresha

Të lindurit në shenjën e Virgjëreshës janë njerëz me një tendencë të madhe për të kontrolluar, ata duan që çdo gjë të bëhet në mënyrën e vet dhe shpesh refuzojnë të dëgjojnë mendimet e atyre që kanë përreth. Megjithatë, gjysma e dytë e 2019 do të ketë një ndryshim rrënjësor në sjelljen e tyre.

Ju do të duhet të mësoni të jeni më të hapur, sidomos të dëgjoni opsionet, perspektivat dhe ndryshimet . Në këtë mënyrë do të ketë një përmirësim në marrëdhëniet tuaja me njerëzit e tjerë dhe do të keni më shumë mundësi për të ndarë njohuritë tuaja, duke rritur gjithashtu mençurinë.

Bricjapi

Të lindurit në shenjën e Bricjapit nuk janë shumë rezistente ndaj ndryshimit, kështu që gjërat do të jenë paksa më të lehta për ju. Transformimet tuaja do të jenë më intensive në anën e dashurisë, dhe atë profesionale. Ju do të duhet të përballeni me shumë sfida që do t’ju vënë plotësisht jashtë rutinës tuaj normale dhe ju do të duhet të përballeni vetëm me këtë. Në shikim të parë mund të duket e frikshme, por në realitet kjo është një mundësi e madhe për t’u rritur, për të fituar urtësi dhe aftësi që ju kurrë nuk keni imagjinuar se do t’i kishit patur ndonjëherë.

Peshqit

Peshqit janë të lidhur natyrshëm me ndjenjat dhe intuitat e tyre. Për këtë arsye ata e ndjejnë kur janë në procesin e ndryshimit të jetës dhe po përgatiten për të. Në gjysmën e dytë të 2019 do të keni një ndryshim intensiv në bazë të pasigurisë suaj. Vetëbesimi juaj do të rinovohet dhe do të inkurajoheni që të përkushtoheni për gjithçka që dëshironi të bëni në jetë.
 
Demi

Të lindurit në shenjën e Demit nuk janë më të prirurit për të ndryshuar, ata preferojnë stabilitetin. Megjithatë, në 2019, ata do të duhet të lënë zonën e tyre të rehatisë . Ne e kuptojmë se ne rritemi në jetë vetëm kur jemi të hapur për mundësi të reja, pavarësisht se si mund të ndihemi, të humbur apo të pamotivuar, kur mbetemi besnikë ndaj zakoneve dhe rutinave të vjetra, ne e lejojmë veten të konsumohet nga jeta. Viti juaj do të jetë plot ndryshime pozitive, për t’i jetuar ato intensivisht dhe për të absorbuar mësimet e jetës, duhet të përmirësoni një pjesë të vetes, ju duhet ta pranoni ndryshimin.Kot sthon zoti vono po nuk harron ?!
 
Peshqit

Peshqit janë të lidhur natyrshëm me ndjenjat dhe intuitat e tyre. Për këtë arsye ata e ndjejnë kur janë në procesin e ndryshimit të jetës dhe po përgatiten për të. Në gjysmën e dytë të 2019 do të keni një ndryshim intensiv në bazë të pasigurisë suaj. Vetëbesimi juaj do të rinovohet dhe do të inkurajoheni që të përkushtoheni për gjithçka që dëshironi të bëni në jetë.
Sa mir do ishte te realizohej cdo deshir ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.