• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

5 shenja nga alienet dhe nga jeta e tyre

Vinjol

Vergees es nie ... ..... ....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,186
Likes
4,102
#3
Per mua ata ekzistojne dhe shume shpejt kemi per ta pranuar
 

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,729
Likes
3,044
Location
USA
#4
Un 100% e besoj, nuk kemi arsyje perse te mendojm qe vetem ne jetojm ne kete bote.Univers eshte aq i madh sa qe ska dhe sdo ket ndonjeher fund krijesa.
 

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,729
Likes
3,044
Location
USA
#6
Amin o zot ishalla, te shkoj dhe un me inteligjencen me te lart se ktej posht na mbyten idjotet :p

(kush e di si thu ti me vete, ishalla me marin dhe mua) lol
 

Vinjol

Vergees es nie ... ..... ....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,186
Likes
4,102
#7
hahaahahahaahaahahahaah oj e poshter

mushi mendjen te kthejne nga eeuga qe te vien knwj nga une te vij dhe une ska gje po spaten vend rri ne kembe une
 

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,729
Likes
3,044
Location
USA
#8
Na mo naaaa ti. Prit rradhen! Cke ti mua do me kthejn prap mbrapsh brenda dites se do i shkalloj nga trut e kokes lol
 

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,729
Likes
3,044
Location
USA
#10
Un u kthva brenda dites, ty tkam len takim neser ne oren 3 per te te marur, vishu bukur eh se mos na turposh! :p
 

Vinjol

Vergees es nie ... ..... ....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,186
Likes
4,102
#11
Ee zeza po bukur moj do vishem si jo madje madje do vishem me kosrum qe vetem me rastin e diplomimit ne master kam vesh e lasje name me dukesh
 

Vinjol

Vergees es nie ... ..... ....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,186
Likes
4,102
#12
Ee zeza po bukur moj do vishem si jo madje madje do vishem me kosrum qe vetem me rastin e diplomimit ne master kam vesh e lasje name me dukesh
 

Vinjol

Vergees es nie ... ..... ....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,186
Likes
4,102
#12
Ee zeza po bukur moj do vishem si jo madje madje do vishem me kosrum qe vetem me rastin e diplomimit ne master kam vesh e lasje name me dukesh
 

Vinjol

Vergees es nie ... ..... ....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,186
Likes
4,102
#12
Ee zeza po bukur moj do vishem si jo madje madje do vishem me kosrum qe vetem me rastin e diplomimit ne master kam vesh e lasje name me dukesh
 

Vinjol

Vergees es nie ... ..... ....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,186
Likes
4,102
#12
Ee zeza po bukur moj do vishem si jo madje madje do vishem me kosrum qe vetem me rastin e diplomimit ne master kam vesh e po mee dukej vetja sikur poper shkoja te vjehrri
 

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,729
Likes
3,044
Location
USA
#13
Na mo na ti , jo me kostum se do te martojn andej i ziu ti pastaj te piu e zeza :p

P.S mos be flood more 5 her te njejtin koment pikaaa lol