Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

5 shenja nga alienet dhe nga jeta e tyre

Alboy

What????
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nën 26, 2017
Mesazhe
5,377
 
Per mua ata ekzistojne dhe shume shpejt kemi per ta pranuar
 
Un 100% e besoj, nuk kemi arsyje perse te mendojm qe vetem ne jetojm ne kete bote.Univers eshte aq i madh sa qe ska dhe sdo ket ndonjeher fund krijesa.
 
:D ishalla te rremben ty ndonji @Alesia
 
Amin o zot ishalla, te shkoj dhe un me inteligjencen me te lart se ktej posht na mbyten idjotet :p

(kush e di si thu ti me vete, ishalla me marin dhe mua) lol
 
hahaahahahaahaahahahaah oj e poshter

mushi mendjen te kthejne nga eeuga qe te vien knwj nga une te vij dhe une ska gje po spaten vend rri ne kembe une
 
Na mo naaaa ti. Prit rradhen! Cke ti mua do me kthejn prap mbrapsh brenda dites se do i shkalloj nga trut e kokes lol
 
Ca bere gjete ndonju vend ne lemve per muamua @Alesia
 
Un u kthva brenda dites, ty tkam len takim neser ne oren 3 per te te marur, vishu bukur eh se mos na turposh! :p
 
Ee zeza po bukur moj do vishem si jo madje madje do vishem me kosrum qe vetem me rastin e diplomimit ne master kam vesh e lasje name me dukesh
 
Ee zeza po bukur moj do vishem si jo madje madje do vishem me kosrum qe vetem me rastin e diplomimit ne master kam vesh e lasje name me dukesh
 
Ee zeza po bukur moj do vishem si jo madje madje do vishem me kosrum qe vetem me rastin e diplomimit ne master kam vesh e lasje name me dukesh
 
Ee zeza po bukur moj do vishem si jo madje madje do vishem me kosrum qe vetem me rastin e diplomimit ne master kam vesh e lasje name me dukesh
 
Ee zeza po bukur moj do vishem si jo madje madje do vishem me kosrum qe vetem me rastin e diplomimit ne master kam vesh e po mee dukej vetja sikur poper shkoja te vjehrri
 
Na mo na ti , jo me kostum se do te martojn andej i ziu ti pastaj te piu e zeza :p

P.S mos be flood more 5 her te njejtin koment pikaaa lol
 
E kam ditur qe ufot ekzistojne;)
Eshte e/pamundur qe ne univers te jene vetem njerezit/kafshet.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.