9 arsye pse stafi i aeroportit di më shumë për ne nga ajo çfarë prisnim

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
SUPER MODERATOR
Jul 24, 2018
1,785
134
43
Tiranë
netedy.com
Aeroportet shpesh ndihen si vende të huaja me grupet e tyre të rregullave dhe natyrisht, sekreteve.

Vetëm njerëzit që punojnë atje e dinë se si funksionojnë vërtet gjërat.


Ata kanë qen që kontrollon çantat tona


Ata na shohin lakuriq


Analizojnë sjelljen tonë


E dinë se sa agresivë jemi


Ata kontrollojnë avionët kur fluturojnë dhe kur parkohen.
 
Reactions: MaYaDa

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!