• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

......

Miranda

Anëtare forumi
Princesha Forumit
Mesazhe
4,411
Mosha
23
Ndoshta te jesh vetvetja ne kte jet esht e veshtir,
ndoshta duhet te shtiresh qe me te tjeret te jesh mir.
Ndoshta nuk duhet te jesh e dretjperdrejt,
ndoshta duhet te servilosem qe cdo njeri tme jap te drejt.
Ndoshta duhet te kem mask,
ndoshta njerezit bejn mir qe shtiren,
ndoshta ateher nga te tjeret do njihen.
Ndoshta ligesia e ka rrembyer kte kontinent,
ndoshta e mira ktu nuk ka vend.
Ndoshta jeta esht loj e bukur nese din te luash,
ndoshta duhet te shtiresh qe mos te vuash.
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Miranda

Anëtare forumi
Princesha Forumit
Mesazhe
4,411
Mosha
23
Sa here i mbyll syte ai imazh.
Me shfaqesh ti,me shfaqet hena dhe deti.
Me shfaqesh teksa ndez duhanin i menduar,dallget e detit dhe dallget e detit.
Me shfaqen syt e tu,me shfaqet ai shikim i trisht.
Ate nate nuk e kuptova se ai trishtim syve te tu ishte per dike tjeter.
Sa naive u tregova,nuk i kushtova rendesi.
Un isha nje engjell mbrojtes per ty.
Sa her ti kishe nevoje,un isha aty.
Kurse kur kisha une,ti zhdukeshe pa then asgje.
E kur ktheheshe un te prisja me krahe hapur.
Ky ishte gabimi im.
Dhe ti perfitoje,perfitoje nga ky gabim.
 

Miranda

Anëtare forumi
Princesha Forumit
Mesazhe
4,411
Mosha
23
E mora celularin dhe thashe te bej 1 foto.
Bera shum foto,por asnjera nuk me pelqeu.
Kisha dale shum serioze,asnje buzeqeshje asnje ndjenje ne ato foto.
Fillova ti editoja me ngjyra,por serish fytyra ime dukej e ngrysej.
Ishin foto te zymta,a thu se ishin foto te viteve50,dhe jo foto te sotshme.
Nuk e di kush e ka fajin une,ti apo koha?
Mendova se me kohen do te me shndrisnin syte nga lumturia,buza ime do te vinte vesh me vesh.
Por,jo u gabova koha me ndihmoi te te harroj ty.
Por,koha me vodhi dhe buzqeshjen.
 
Top