Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A beni testin hiv?

Ku ke pare qe jane publike emrat, qofte edhe per kovidin ?
Ke ndonje shembull konkret, zyrtar ?
Cilat jane keto aplikacione qe tregojne nese je i infektuar pa analiza?

Publike jo domosdoshmerisht quhet nje komunikate shtypi, dicka qe me erdhi ne mendje XHaka nuk luan kunder italise se asht me Kovid .... quhet publike ?

Do vije se shpejti dhe lufta e klaseve midis te vaksinuarve dhe te pavaksinuarve, dhe keto do behen publike, asht projekt vllai ..... thjeshte reflekto

Aplikacione nje nder ato aplikacione kam punu edhe i nenshkruari, jo per shqipnine ...te siguroj

Meqe mhb e kanalizove tek te dhenat personale me lejo te te them me kompetencen e plote, qe mund te jem personi i pake ne shqipni qe marre vesh nga kjo fushe .....
 
Publike jo domosdoshmerisht quhet nje komunikate shtypi, dicka qe me erdhi ne mendje XHaka nuk luan kunder italise se asht me Kovid .... quhet publike ?
Publike sepse e ka publikuar vet i nenshkruari, por nuk ka 1 list apo disa lista, apo institucione qe ti te kerkosh informacion mjeksor, per dike tjeter dhe ta marresh.
Do vije se shpejti dhe lufta e klaseve midis te vaksinuarve dhe te pavaksinuarve, dhe keto do behen publike, asht projekt vllai ..... thjeshte reflekto
1 pyetje kam une: Ti pse nuk e ben vaksinen ?
Aplikacione nje nder ato aplikacione kam punu edhe i nenshkruari, jo per shqipnine ...te siguroj
Nuk e ve ne diskutim, po ku eshte ky app qe ta zbresim ?
Meqe mhb e kanalizove tek te dhenat personale me lejo te te them me kompetencen e plote, qe mund te jem personi i pake ne shqipni qe marre vesh nga kjo fushe .....
Dakord. Besoj qe nuk eshte kaq e komplikuar, mjaftojne vetem faktet.

Pune te mbare ty gjithashtu.
 
Qe te pergjigjem pytjes tane pse une nuk baj vaksinen:

  • jam rebel ne natyre
  • vaksinat nuk jane te eksperimentume, dhe eksperimenti po bahet ne mase
  • ka konfusione cfare thote njeri nuk thote tjetri
  • edhe pse je vaksinu prekesh njelloj nga viusi
  • nuk parandalon perhapjen e virusit
  • ka lloj lloj vaksinash qe njerzit nuk dine cilen me ba (ankth)
  • i gjithe procesi eshte i drejtuar nga lart (insitutcionet)
  • pse duhet ti fus trupit tim nje helm i cili ul imunitetin tim nderkohe qe mund te kem anticorpe
  • sepse e ben vaksinen per nje virus nderkohe ay krijon metamorfoze, dhe duhet tjeter vaksine....pafund

Per te gjitha keto e te tjera qe nuk me vijne ne mendje nuk e bej vaksinen, kjo nuk do te thote qe te privoj ty mos ta besh, biles nese e ke ba vaksinen ke bere mire, se ne fund te fundit kjo me pelqen mundesia me zgjedh, dhe une kam zgjedh.

Ama, nese keta me bejne ta bej vaksinen me zor atehere kjo quhet diktatura e re korporatokracive.

gjithashtu pune te mbare
 
Qe te pergjigjem pytjes tane pse une nuk baj vaksinen:

  • jam rebel ne natyre
  • vaksinat nuk jane te eksperimentume, dhe eksperimenti po bahet ne mase
  • ka konfusione cfare thote njeri nuk thote tjetri
  • edhe pse je vaksinu prekesh njelloj nga viusi
  • nuk parandalon perhapjen e virusit
  • ka lloj lloj vaksinash qe njerzit nuk dine cilen me ba (ankth)
  • i gjithe procesi eshte i drejtuar nga lart (insitutcionet)
  • pse duhet ti fus trupit tim nje helm i cili ul imunitetin tim nderkohe qe mund te kem anticorpe
  • sepse e ben vaksinen per nje virus nderkohe ay krijon metamorfoze, dhe duhet tjeter vaksine....pafund

Per te gjitha keto e te tjera qe nuk me vijne ne mendje nuk e bej vaksinen, kjo nuk do te thote qe te privoj ty mos ta besh, biles nese e ke ba vaksinen ke bere mire, se ne fund te fundit kjo me pelqen mundesia me zgjedh, dhe une kam zgjedh.

Ama, nese keta me bejne ta bej vaksinen me zor atehere kjo quhet diktatura e re korporatokracive.

gjithashtu pune te mbare
Tani skam kohe, por kur te kem do ti pergjigjem 1 nga 1 pikave dhe ndoshta te bind te shkosh ta besh, sepse ato qe the ti jane lehtesisht te mohueshme me fakte.
 
Tani skam kohe, por kur te kem do ti pergjigjem 1 nga 1 pikave dhe ndoshta te bind te shkosh ta besh, sepse ato qe the ti jane lehtesisht te mohueshme me fakte.
Fakti asht kokeforte kur asht univoco
 
Sja keni pertuar fare per vaksin a Jo vaksine ? (po' prgj se skam gjum dhe se ska tema libido)
ti Jupiteri shkruan ashtu se kushedi ku jetoni n shqp osé vend tjeter me Grad te ulet kovid... Se ke un u be keq situata ishin gati 600te vdekur ne dite. Kemi pesuar 2 muaj izolim Total. Plus muajt ne vazhdim hap mbyll me turne gjerash e me turne oraresh. Pse vaksinat qe ke ber qekur ke lindur ke dit Ca Ka pas Brenda??????? (Ok ti mund ta kesh ditur se sje normale) po' populli? I kemi ber Ca na Kan then. Per vete u mendova para se ta beja dhe aq sa e espozuar nga puna dhe nga zona ku jetoj vendosa per ta ber. Dhe akoma gjall jam.
Aplikacjoni ishte vetem nje menyr per te vjedhur leket e fondeve emegjences te shperndar nga evropa (dmth leket Tona)
Per deri sa i perket privacy bie aty ku preket shendeti kolektiv.
Me ngjan se jetoni ne boten e perrallave ti. Krahason testin hivi me kovid??????
Stop u lodha
 
Po dale njer ta bejm sefte pastaj t bejm testet ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.