Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A blini qumesht nga fshataret,apo qumesht ne kuti ?

Un se di me ke e ka se shaka bej lart e poshte por njerzit ta dine qe un ja fshatar :D
Jo se ofendohem por ta dine
 
Ne 2019 e ktheni kohen te qumshi katunarit me kacarrum misri. E mor posht un direkt.
 
Në Shqipëri i blej të dy. Nuk i blej unë, por them që i përdor të dy. Dhe kanë shije të mirë.
Kurse jashtë blej një ujë të bardhë në kuti, që i thonë qumësht.
Nga shija e konkurron denjësisht ujin, por ka ngjyrë të bardhë dhe ambalazhimin e ka të bukur, me ca lopë laramane që kullotin në lëndinë.
 
Une se pi Qumshtin, dhe nuk e perdor, por per Familjen e vellait e marr kur kam kohe, ne nje Katund nga Automati me Litra sa dua une ne Bidon, dhe sipas tyre eshte Bio, dhe sipas tyre eshte si te ishte Qumsht Tropoje. Kosto 1 € Litri.
 
kom plaken e narit e mjel mjes per mjes por eshte e tharte ?
 
Na e sjellin ke dera te marte e te premte.
Me demek i fresket por asnje lidhje me qumeshtin qe kishim ne shqiperi ne fshat ?‍♀️
 
Na e sjellin ke dera te marte e te premte.
Me demek i fresket por asnje lidhje me qumeshtin qe kishim ne shqiperi ne fshat ?‍♀️
Ajde me shpirt
I hyjm e mjelim lopen te dyja ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.