Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A blini qumesht nga fshataret,apo qumesht ne kuti ?

Vin13

Energjiku i forumit
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 5, 2018
Mesazhe
154
Qumeshti i fshatit eshte super.Mjafton ta ziesh mire qe te vrasesh bakteret.Ate kam zgjedhur per vite te tera.
 
Unë e ble qumështin e fshatit dhe e bëj vetë kosin pasi e kam të rekomanduar për ta ngrënë.
Të them të drejtën ( pa shaka) është e besdisshme ta ziesh dhe të presësh sa të vaket e ta nxësh kos.
Kshuqë kam o kam farë kosi.
Bujrum kush do :p
 
Unë e ble qumështin e fshatit dhe e bëj vetë kosin pasi e kam të rekomanduar për ta ngrënë.
Të them të drejtën ( pa shaka) është e besdisshme ta ziesh dhe të presësh sa të vaket e ta nxësh kos.
Kshuqë kam o kam farë kosi.
Bujrum kush do :p

Ishte shaka ajo tema e fares se kosit.Po vija ne prove gatishmerine e forumit.
 
une sperdori asnje lloj qumshti, pervec Soja qumesht per kafen.
 
kam kojhe qe skonsumoj me qumesht
 
Edhe nga fshati edhe nga dyqani.
E kam te rekomanduar nga mjeku.
Qumeshti u ben mir kockave.
 
  • Pëlqej
Reactions: Iva
Ne Albania kurre nuk e blej ne kuti... yack , ma
Sjellin te fresket nga fshati , qumeshtin edhe Kosin
....Love it . ?

Ndersa k’tu organic only ne bidon.
 
ne kuti gjithmone.Me lene shume per te deshiruar kushtet ne fshat dhe besimi ne njerez
 
Un mjel lopen

Psr iva ske besim te une ti?
Sh keq te ta them,por jo.As te mami im ne keto raste po te ishte.Nuk arrij ta gjej shpjegimin e ndonje kujtimi te shpifur,por bulmetrat me mire si ha
 
Pfff tmarr unë qumësht katunarësh? Nahhhhh
Nuk eshte ceshtje diskriminimi,te lutem mos e keqinterpreto .Une kam aq sh veshtire nga qumeshti sa kam zgjedh mos ta konsumoj fare.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.