• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

A do martoheshit me dikë vetëm për interes ?

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

tetka

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
392
Mosha
67
Trendafil! Martesa eshte institucioni final i jetes!Presupozohet qe ke kaluar te gjitha fazat paraprake dhe tashme do te finalizosh dashurine tende!Kur u njohe me x-sin nuk e njohe per interes!E njohe duke u lidhur per nje ceshtje serioze pra per te finalizuar martesen!Asnjehere nuk duhet vene interesi ne mes!Vetem te jete dashuria e madhe mes vedi qe te arrini interesat qe i duhen nje familjeje! Interesi asnjehere nuk sjell lumturi ne familje pasi ka edhe disproporcione nga anet finaciare te partnereve!
 

Jetmira

Contributor
PRINCESS
Mesazhe
6,927
Jo..
Por njerezit e kane varrosur dashurine sot dhe shumica e martesave sot behen vetem per interes.
Do preferoj te qendroj me mire vetem sesa te martohem per interes.
 
Top