Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A do ta tradhtoje partnerin/en ?

Mendimi im....flas per nje lidhje té marr me dashurii qe duhen srrin dot pa njeri tj jo lidhje chipsy :p
 
Deri tani nuk kam tradhetuar njeri.
Po ndoshta dal nga binaret,jetes nuk i dihet...
 
E mo e avash tii le te bjeri si te doje nqs nje njeri do ta bej dicka ruaje sa dush se kap dot n gabim ?
Gjej me e zgjuar qe ke thene deri tani
Big likeeeee
Yllit te vogelllll
 
O ti pinki
Jam i lodh e skam mdermrnd te merem me ty aman te lutem
 
E mashkullit quhet një e treta tradhti se vec me njërën këmbë tradhton nga tri...kshu që vec pak
 
Asnjer kurreeeeee
Edhe nese ai do me tradhtonte mua do jet faji im jo i atij ,☺ pasi sisha e zonja e nje tjeter e mori ??
Nuk mendoj se eshte faji i "viktimes" kur tradhetohet.
Ska justifikim te tipit "Po nuk isha i/e afte e meritoj tradhetimin"
Dike e dashurojme per origjinalitetin e tij dhe me kalimin e kohes nese hasim probleme, konsultohemi me nj-tj te gjejme nje zgjidhje (nese gjendet).
Tradhetia, sidomos ne nje lidhje erotike/bashkeshortore eshte shume e ulet si veprim.
Pastaj ske pse tradheton, nese lidhja nuk te permbush perse nuk e perfundon?
Personalisht skam asnje arsye te tradhetoj njeriun tim, madje dhe ne rastin se nuk gjejme me asnje pike komunikimi qe te jemi bashk...thjesht do i kerkoja te ndaheshim.
Te ndaheshim qe te dyja palet te jene te lira te veprojne si te duan.
 
Jo
 
Po
Dhe mos beni moral rrespektoni mendimet e tjetrit!
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.