Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A Do Te Krijonit Nje Lidhje Shoqerore,Dashurore Me Forumistat/et Dhe Chatistat/et???????

une jo po ta kam frikn se mos mer ndonji nga une
 
Shoqerore po..!!!.. Esht ber e shpifur bota.... Dhe se jemi rrethuar nga njerzit ... Ndihemi prap ne vetemi..!!
 
Mendimi im eshte qe mund te flasesh me dike.te njihesh te krijosh besim te krijosh afeksion.te ndjesh boshellek kur nuk flet me te.pastaj vec kur ta kesh perballe ta shikosh ne sy vec ateher e kupton e dashuron apo jo..

Si i bie ? Qe varet nga syte kjo pune ?
Sduhet me taku njeri dmth... :p
 
Si i bie ? Qe varet nga syte kjo pune ?
Sduhet me taku njeri dmth... :p
Normal qe po.kur ta kesh perballe e sheh sa ndjen per te katunar dreqit ti ??? syte jan Netedy.com shpirtit
 
Ti po flet teorikisht apo e ke nga eksperienca maj naqe... :p

Zot na ruj nga Shkodranet se ti grisin syte n dashni :p
Hahahahah nga eksperienca ma naq.. ????sjam shpirt akull mar dhe une dashuroj
 
Kemi shok ne virtualitet qe edhe pse pa i taku kemi kriju respekt te jashzakonshem. Edhe shoqe po ashtu por dhe kemi taku varet nga mundesia dhe biseda qe formon me ate person apo me te tjere. Pjesa dashurise me duket absurde me shkronja, Absurde dhe Abstracte ne te njejten kohe. Pra marrim shembullin e @Albaner ka ndonje ktu tma shpjegoje si ka ren ne dashuri ky? Lolx
Ktu ka cuna e goca te mire shum por e verteta eshte se duan vetem shoqeri text message dhe nuk e konceptojne qe duke biseduar/chatuar me dike lind idea qe ti shkembejne ato dy fjal face-face dhe per kte hap nuk kan guxim apo se marrin mundimin.

Ka shum per te shtuar per kte teme por Anabela ja fut shkurt sqarimit te temave qe te behen cik me serioze :)

Ky eshte thjesht mendimi im ne boten time te vogel. Bye ✌️
 
Pirth pirth se lirohesh
 
tja kthej diss thu
 
qe bre vlla menihere

 
Ahahhahahahhahhahahahahahahah
Mbeshtetem dhe une me mendimin tuaj.
 
Të gjithëve na ndodh që të afeksionohemi me njëri-tjetrin. Dikë më shumë e dikë më pak.
Krijojmë lidhje shpirtërore. Ndihesh mirë me x apo y person, respektohesh me ata/ato.
Por kemi lexuar shumë raste që miqësitë/dashuritë jashta këtij formati kanë dështuar.
Kanë mbetur me një "kafe" ose sikunder ndodh që miqësitë mes 2 3 shokëve apo.shoqeve ka vazhduar, ama mes një mashkulli dhe femre ska rezultuar.
Unë realisht i respektoj disa prej jush dhe kam dëshirë t'i takoj x persona por kam shumë pikëpyetje, po sikur ,si, pse, a thua? Ect..
Ama ka raste edhe kur përtojmë tu kthejmë text msg..dhe duket humbje kohe.
Ajo që më step është besimi.
Ka persona që thjesht kërkojnë sex ose lidhje. Po ashtu ka dhe persona(këtu përfshi veten) që e shohin forumin thjesht mjet argëtimi dhe pse jo të kalojë në një miqësi.
Gjëja më e bukur që kam lexuar këtu në NETEDY është se një çift burrë e grua pa e ditur u ridashuruan sërisht sëbashku.
Dmth kishin gënjyer për jetët e tyre dhe kur u takuan ishin çift në jetën reale.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.