Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A do te martoheshit me nje grua te divorcuar qe ka femije?

S'bie ne dashuri njeriu me gjera qe i ka thene jo brenda vetes.
Jo,kurre sdo martohesha me nje te tille?
Kurrë mos thuaj kurrë?
 
Dy do i bejme bashke i mbaj une :p i du vec te dalin te pashem ahahahha
 
Vallahi nqs ajo mami do ishte akoma pjellore dhe ne gjendje tmir edhe po
 
"
Dashuria është zemërgjërë,
është e dhimbshme, dashuria,
nuk ka smirë,
nuk mbahet në të madh,
nuk krenohet
nuk është e panjerëzishme,
nuk kërkon interesin e vet,
nuk hidhërohet,
nuk e mban mend të keqen,
nuk i kënaqet padrejtësisë,
por i gëzohet të vërtetës.
Arsyeton gjithçka,
beson gjithçka,
shpreson gjithçka,
duron gjithçka.
Dashuria nuk mbaron kurrë.
Profecitë mbarojnë,
gjuhët shuajnë,
njohuritë marrin fund"
 
Pse jo. Nëse do më donte dhe rrespektonte jam i bindur që e kaluara e saj nuk do ishte një probm. Nëse vendos që të fusësh në jetën tënde një grua me femi.. në rradhë të parë duhet duash fëmijën pastaj atë. Nuk mund të gjykosh një njeri në bazë të një historie që mund të keq vendosur t'i japi fund për shum motive njëra nga ato mund të jet dhe dhuna. Kshuqë duhet menduar më thell sepse ne shqiptarët vdesim më i ul dhe shar njerzit.
 
Pse jo. Nëse do më donte dhe rrespektonte jam i bindur që e kaluara e saj nuk do ishte një probm. Nëse vendos që të fusësh në jetën tënde një grua me femi.. në rradhë të parë duhet duash fëmijën pastaj atë. Nuk mund të gjykosh një njeri në bazë të një historie që mund të keq vendosur t'i japi fund për shum motive njëra nga ato mund të jet dhe dhuna. Kshuqë duhet menduar më thell sepse ne shqiptarët vdesim më i ul dhe shar njerzit.
Ti qeke djal per shpi ?
 
Po shof qe te gjithe thone po,nqs do bija ne dashuri....por kam pershtypjen qe ne momentin e pare qe merr vesh qe eshte me femije e ke cik te veshtire ti afrohesh,aq sa te biesh ne dashuri.
Me pak fjale,sbesoj se do e beja.
 
Po shof qe te gjithe thone po,nqs do bija ne dashuri....por kam pershtypjen qe ne momentin e pare qe merr vesh qe eshte me femije e ke cik te veshtire ti afrohesh,aq sa te biesh ne dashuri.
Me pak fjale,sbesoj se do e beja.
S'behet fjale dashuri me shikim te pare @HIM :D

Por nje e tille dashuri vjen duke te ardh dita dites me dicka te re . :)
Dmth qe dicka e perbashket te perplas me ate dallge. :)
Di qe jane martuar e me vajza qe dikur (punonin )neper semafore :)
 
E bejmë shembull qe une jam 20 vjece dhe kam nje femije. A zdo martohem kurr mo? ?Apo do mar naj 40 vjec me 3 kalamoj ?. Ta di te pakten mos bej kalamoj ??
 
S'behet fjale dashuri me shikim te pare @HIM :D

Por nje e tille dashuri vjen duke te ardh dita dites me dicka te re . :)
Dmth qe dicka e perbashket te perplas me ate dallge. :)
Di qe jane martuar e me vajza qe dikur (punonin )neper semafore :)
Jeta ku ste perplas jam dakort,por besoj se ne kte rast krijohet vetvetiu nje distance.
Per punonjeset e seksit skam ndonje paragjykim, pastaj varet nga kerkesat qe ka gjithsecili
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.