Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A duhet t'ju ndryshojë dashuria?

Anabela

____??____LarGuaR____?
Kontributor
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
21,438
Mendoj se po:
Duhet te na ndihmoje te rritemi si person,
Tna motivoje te ndjekim endrrat tona,
Dhe duhet te pranojme veten ashtu sic jemi,
Dhe kjo nuk ka asgje te keqe.
 
Jo! Njeriu nuk ndryshon per asgje e per askend eshte gjithmone vetvetja nisem nga vetja qe mendoj keshtu ?
 
E kam cituar e me lart duhet te pranojme veten sic jemi por ama dashuria te ndryshon posi jo100% por te ndryshon.
 
Ore hic fare qellimet enderrat ne jet un si thurr kur jam i dashuruar keshtu qe.. ???
 
"Dashuria te ben budalla ,dmth te ndryshon " : si te ndryshon ?? Varet nga situata edhe personi .Dhe m'thuaj nje budalla qe nuk eshte i lumtur !?Ti cdo te jesh? ??
 
??????????????
 
Last edited:
Normal qe dashuria te ndryshon;)
Dashuria te ndryshdon per mire:D.
Nuk thone kot qe dashuria zbut edhe vete luanin jo me djalin.
 
Nuk e di a me ndryshon por mendoj se dicka ndodh kur jemi te dashuruar
 
Kam degjuar kur thone te dashuruarit " se nuk po njoh me veten"
 
Dhe pse gjithmon do te jesh vetvetja,dashuria mendoj se eshte si rakia,sepse rakia tmer mendjen dashuria zemren,ne te 2ja rastet je tap haha
 
Dashuria tê ndryshon , nuk e ndryshon ti veten por ajo ty.
Po
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.