• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

A duhet ti besojmë rastesisë?

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dorina

Kf Kukēsi
VIP i Forumit
Moderator/e
Mesazhe
10,099
Mosha
26
Location
Tiranë
Po!
Gjithmone eci me motivin. Daahuria eshte mbreti i rastesise!
 

Dorina

Kf Kukēsi
VIP i Forumit
Moderator/e
Mesazhe
10,099
Mosha
26
Location
Tiranë
Ehe
 

Elaa

!
Princesha Forumit
Mesazhe
1,816
Po . Me ka ndodhur qe jam nisur per diku. Dhe per shkak te disa gjerave kam ndryshuar drejtim dhe rastesisht ai ndrim drejtimi me beri te jem ketu ku jam. Po besoj né rastesi .
 

Moana

Founder #Shqiperia
Staff member
Administrator/e
Princesha Forumit
IRC STAFF
Mesazhe
478
Location
Roma
Sipas besimit dhe botekuptimit tim, asgje nuk ndodh rastesisht, ç'do gje ndodh per nje arsye.
S'do shtoja e as do hiqja asnje presje! Perfekte!
 

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,178
Sepse njeriu eshte arsyeja o shpifs!! Thashe ca na the :p
 

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,823
Location
Struge
Eshte e thelle or Xhaxh, s'kam as takat e as nerva ti futem ketij muhabeti se do behem si njera ketu qe flet dhe askush se kupton. Lol
 

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,178
Eshte e thelle or Xhaxh, s'kam as takat e as nerva ti futem ketij muhabeti se do behem si njera ketu qe flet dhe askush se kupton. Lol
Xhaxhi syve qe te pellcasin, mos gjuaj me kallama! Lol :p:p:p
 

Dorina

Kf Kukēsi
VIP i Forumit
Moderator/e
Mesazhe
10,099
Mosha
26
Location
Tiranë
ehem
 

Dorina

Kf Kukēsi
VIP i Forumit
Moderator/e
Mesazhe
10,099
Mosha
26
Location
Tiranë
Unë ju besoj rastësive por jo çdo gjë ndodhka rastësisht
Mos për një arsye një arsye tjetër ndodh.
 

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
3,266
Rastesia. I besoj vec per dicka....
 
Top