A duhet ti besojmë rastesisë?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Elaa

!
PRINCESS
Mesazhe
1,331
Po . Me ka ndodhur qe jam nisur per diku. Dhe per shkak te disa gjerave kam ndryshuar drejtim dhe rastesisht ai ndrim drejtimi me beri te jem ketu ku jam. Po besoj né rastesi .
 

MrCool

LimitedEdition
ANETAR ✓
Mesazhe
2,947
Location
Struge
Eshte e thelle or Xhaxh, s'kam as takat e as nerva ti futem ketij muhabeti se do behem si njera ketu qe flet dhe askush se kupton. Lol
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
Mesazhe
5,096
Rastesia. I besoj vec per dicka....
 
Top