Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A e din se?

Sipas psikologeve shenjat qe perfundojne nje lidhje jane : 1. Kritika te perseritura. 2. Shenja perbuzjeje. 3. Sarkazma. 4. Mungesa e komunikimit.

 
A e din se jam unt?
 
A e din se me te nxej ca dbej??????
 
A e din se kjo @Jana nuk tregon me foto ne sport ???
 
Disa mace jane alergjike ndaj njerezve
 
A e dini se ananasit i duhen rreth dy vite qe te behet gati per ngrenje.
 
A e dini se krokodilet nuk mund te nxerrin gjuhen e tyre jashte
 
A e dini se sytë janë i vetmi organ në trupin e njeriut që nuk rritet?

Kjo do të thotë se sytë që kemi sot, janë të njëjtët me ata që kemi pasur si të porsalindur, si fëmijë apo si adoleshentë.

Gjatë jetës, ne përdorim me mijëra mjete. Për t'u mbrojtur. Për t'u vënë re. Për t'u dashur nga të tjerët.
Jemi në gjendje të modifikojmë çdo pjesë të trupit tonë, vetëm sytë jo. Ata, jo.
Janë Netedy.com e shpirtit, thonë.
Nëse ekziston ndonjë mënyrë për të rigjetur esencën e vërtetë të një njeriu, është pikërisht aty, te sytë.
Te sytë gjendet e vërteta.
Te sytë gjendet pjesa më antike dhe më autentike e shpirtit të dikujt.

Në këtë epokë të telefonave inteligjentë dhe të komunikimit virtual, ne duhet t'i kthehemi bisedës sy më sy.
Unë - ti.
Pa mjete të tjera. Pa barriera.
Sepse bukurinë e mbart vetëm vërtetësia.
 
A e dini se delfinet flene me nje sy hapur
 
A e din se mu mlutin po sdu vet ?
 
A e dini se ora eshte 15:12 ....
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.