• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

A e falni tradhëtinë në dashuri ?

Trendafili

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
41
Mosha
21
Asnjëherë nuk do e falja tradhëtinë.Ta duash me plot shpirt dhe zjarr partnerin/en dhe më pas të shohësh se ai ka dikë tjetër në zemer është një veprim i ulet qe e bëjnë njerëzit pa karakter.Tradhtia është veprim i pamoralshëm dhe armik i dashurise.

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Jorina`

Closed/Suspend 👋
I Rregjistruar/e
Mesazhe
863
Po varet tani nga situacioni i jetes...
Nese ke Familje, Martes etc mendoj qe nuk ben te nxitohet Partnerin dhe ti hedhi te gjitha ne lume per nje ONS ama nje BIG AMA, nese ajo tradhtia kalon ne lidhje jasht martesore atehere eshte veshtire per ta falur.
Une personalisht jam strikte te kjo pjesa moralit madje as tradhtin me te vogel nuk e fale edhe e kam deshmu kte gje mirpo ka njerz tolerant me te durushem ju them Bravo per tolerancen qe keni.

Zana

e-Thjeshte
VIP i Forumit
Mesazhe
3,473
Prsh @Jorina` ... nuk eshte cilesi ti pergezosh dobesine dikujt .

E fal ... edhe i hap deren ne te njenten kohe . No hard feelings .

Jorina`

Closed/Suspend 👋
I Rregjistruar/e
Mesazhe
863
Prsh @Jorina` ... nuk eshte cilesi ti pergezosh dobesine dikujt .

E fal ... edhe i hap deren ne te njenten kohe . No hard feelings .
Eshte ceshtje durimi, jo cdo kush mundet te toleroje ato gjona per ate ju them bravo 🤣🤣

Last edited:

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,510
Si bojn kta sikur skan tradhetu asiher :p
Kurre se kam bere ate gje
KURREEEEEEEE
Se memdoj si do te ndihesha une sikur te ma benin mua ate gje
E kjo dhembb

Moonlight

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,700
Ama Kurre mos thuaj Kurre!

Njeriu e ka ne natyren e tij qe nga zanafilla , po aq ka edhe justifikimin per cdp veprim te tij.
Problemi qendron ne perballjen me veten.
Ndodh qe ta justifikojme tradhetine me dicka te momentit, jo emocionale, vetem fizike , e plot perrralla!
Ne fund tradhetia na pelqen sna pelqen , eshte pjese e jona ne cdo hap!
Nese me "boten" ndiheni ok teksa i thoni se se kemi bere kurre....po me veten si ndiheni kur perballeni?

Senseo

Unconventional.
Staff member
Administrator/e
I Rregjistruar/e
Mesazhe
5,508
Nje pyetje rreth tradhtia kam une si e mocme qe jam e smar vesh nga kto ceshtje delikate.
@LUCKY-STRIKE ne sa forma egziston tradhtia, nese ka te tilla?

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,800
Mosha
27
Tradhetia fizike dhe ajo emocionale
Tradhtia emocionale konsiderohet te dashuriarit ne nje person tjeter gjate kohes qe jeni ne nje lidhje tjeter.
Mbajtja e nje lidhje tjeter me nji person.
Ndersa tradhtia fizike:
Mesazhet seksuale,filtrimi,puthja,prekjet.
Edhe kryerja e nje akti seksual me qellim tjeter,per perfitime apo edhe ne gjendje te dehur,ku nuk eshte me emocionale.
Tradhti nuk eshte vetem kontakti fizik,tradhti eshte edhe kur shkruhesh me dike me mesazhe,dhe nuk deshiron qe partneri/ja ta shohi ate bashkbisedim.

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,800
Mosha
27
Kjo esht ceshtje personale,
Dhe varet se si nji person e koncepton tradhetine.

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,488
Mosha
26
Varet në çfarë statusi është lidhja.
Nëse ka fëmijë në mes edhe e fal në të kundërt jo.

Last edited: