A e falni tradhëtinë në dashuri ?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alea

Talk to god before you sleep ☺️😇
PRINCESS
Mesazhe
1,222
Nuk i shkon nje bukuroshje si ty te vendos lule ne varre😉
Leri Zotin,se ai i ben dermanin 😊
Po he se vdekjen as armikut nuk ja dua se e thash per shaka,, ai se do me tradhetu nje ore e me pare le te tradhetoj ta kuptoj me heret qa njeriu eshte,, (i kam frik varrezat po he se as lule si qoj😂)
 
Last edited:

Iva

I/e Regjistruar
Mesazhe
9,540
Une lus mos ta provoj nje tradheti se se di cdo bej🤷‍♀️.Sdua te dal me shpate te madhe si shume qe thone jo ,as diskutohet dhe per nje jave i sheh duke u puth rrugeve.
 
Top