• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

A e falni tradhëtinë në dashuri ?

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alea

Talk to god before you sleep ☺️😇
PRINCESS
Mesazhe
1,011
Nuk i shkon nje bukuroshje si ty te vendos lule ne varre😉
Leri Zotin,se ai i ben dermanin 😊
Po he se vdekjen as armikut nuk ja dua se e thash per shaka,, ai se do me tradhetu nje ore e me pare le te tradhetoj ta kuptoj me heret qa njeriu eshte,, (i kam frik varrezat po he se as lule si qoj😂)
 
Last edited:

Iva

Anëtare forumi
PRINCESS
Mesazhe
9,525
Une lus mos ta provoj nje tradheti se se di cdo bej🤷‍♀️.Sdua te dal me shpate te madhe si shume qe thone jo ,as diskutohet dhe per nje jave i sheh duke u puth rrugeve.
 
Top