Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

A e ndiqni " Hell's Kitchen "

Vin13

Energjiku i forumit
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 5, 2018
Mesazhe
154
Pëlqime
89
Pikë
28
Mosha
28
Unë po.Shum gallat me duket ai emision.
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Rrelse

Kontributor
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
20,110
Pëlqime
40,230
Pikë
113
Location
F.C. Internazionale
E kam parë nja dy episode të lëna në gjysëm dhe jo vetëm që smë duket funny por i ekzagjeruar.
Renatos nuk i shkon fare ai lloj roli i sforcuar. Smë tërheq fare si show..
 

Vin13

Energjiku i forumit
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 5, 2018
Mesazhe
154
Pëlqime
89
Pikë
28
Mosha
28
E kam parë nja dy episode të lëna në gjysëm dhe jo vetëm që smë duket funny por i ekzagjeruar.
Renatos nuk i shkon fare ai lloj roli i sforcuar. Smë tërheq fare si show..
A e ke pare si i then pjatat Renatoja.Si bën si mendjemadhe Brunilda,apo historinë e qimes
 

Jorina`

be yourself everyone else is already taken
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 17, 2018
Mesazhe
1,088
Pëlqime
1,246
Pikë
113
Location
Zürich
jo ta shpif ai renato meTHkoll.....ne pergjithsi i urrej greket dhe fansat e tyre cpune kam te shoh ate gjysem burr
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,855
Pëlqime
17,114
Pikë
113
Location
Space
Hell NOOOOO!
 

Vin13

Energjiku i forumit
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 5, 2018
Mesazhe
154
Pëlqime
89
Pikë
28
Mosha
28
jo ta shpif ai renato meTHkoll.....ne pergjithsi i urrej greket dhe fansat e tyre cpune kam

RENATON E KAM PATUR INAT QYSH TE MASTERCHEFI.THJESHT THASH QE AI EMISION ESHTE GALLATE DHE MEDIOKER
 

mockingbird

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 14, 2018
Mesazhe
5
Pëlqime
11
Pikë
3
Mosha
20
Po me pëlqen shume .Por atë Brunilden se duroj 😒
 

Erla

Kjo jam un..te pelqej ty a jo pak rendesi ka 👍
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 13, 2017
Mesazhe
769
Pëlqime
3,282
Pikë
113
Emisioni me kot qe mund te egzistoj...
E kam pa vec iher 2 min dhe mund te them qe osht shume fals... se ska shqiptar qe duron kaq shum..
Me qen un atje ja kisha fut me tigan kokes :p
 

Passion

Super Moderator
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
May 25, 2018
Mesazhe
15,499
Pëlqime
14,374
Pikë
113
Kam te puna nje djalosh qe punon
e teksa punon degjon me audio H K

Me besoni se nuk i rri afer me shume se nje min,e pse dua biseden e tij,por ma mesoi,edhe sapo i afrohem e heq HK :p:D
 

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
VIP I FORUMIT
PRINCESS
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,802
Pëlqime
23,843
Pikë
113
Mosha
28

Passion

Super Moderator
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
May 25, 2018
Mesazhe
15,499
Pëlqime
14,374
Pikë
113

Sole

Off👋
PRINCESS
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
13,720
Pëlqime
10,673
Pikë
113
E fitoi ai qe isha un🤗
 

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
VIP I FORUMIT
PRINCESS
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,802
Pëlqime
23,843
Pikë
113
Mosha
28
Sivjet ishte ajo me nik sara
 

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
VIP I FORUMIT
PRINCESS
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,802
Pëlqime
23,843
Pikë
113
Mosha
28
E kam parë nja dy episode të lëna në gjysëm dhe jo vetëm që smë duket funny por i ekzagjeruar.
Renatos nuk i shkon fare ai lloj roli i sforcuar. Smë tërheq fare si show..
Cdo gje eshte per show ma ka thon vajza halles time ajo qe qe deri ne finale sara
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top