• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

A e Ndjeni Veten te Privilegjuar??

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
MODERATOR
PRINCESS
Mesazhe
4,809
Mosha
27
Sigurisht qe po duke qene se jam edhe vajza e pleqeris,gjithmon kam qen me e privilegjuara.
😇
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Trendafili

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
41
Mosha
21
Fare.Unë kam qenë fëmija i mesit.As ai i vogli që mund të llastohej nga mami e babi.As ai i madhi që investonin më shume te femija i madh.Fati rrallehere ka qene bujar me mua.
 
Top