Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A esht e veshtir te duash dike ne ditet e sotme..

Ku pjerxhin më kto shpirti ?kto ta plasin ballit,ik të thojnë,e dim vet se çfar bëjm dhe kë duam ??‍♀️?‍♀️
Sa të shkon ngjyra? pale titulli shpirti ? do bëjm party në shpi për ngjyrën dhe titullin e marë????? je dakort ti motra @Perla_Nera ??

Kërkojmë ndjes hapsit të temës? dolëm pak nga tema?
Ketu ne fakt me kane pritur mire ca te kerkoj me realizohet shpirti ?
Ne do e festojme ne disko shpirti me DJ apapapa shampanje do hapim shpirti ???
 
Ku pjerxhin më kto shpirti ?kto ta plasin ballit,ik të thojnë,e dim vet se çfar bëjm dhe kë duam ??‍♀️?‍♀️
Sa të shkon ngjyra? pale titulli shpirti ? do bëjm party në shpi për ngjyrën dhe titullin e marë????? je dakort ti motra @Perla_Nera ??

Kërkojmë ndjes hapsit të temës? dolëm pak nga tema?
Vallai teme e rendesishme motra?
Mbretreshes I perulemi?
 
Ketu ne fakt me kane pritur mire ca te kerkoj me realizohet shpirti ?
Ne do e festojme ne disko shpirti me DJ apapapa shampanje do hapim shpirti ???
Kur ndjehesh mirë ti,jemi mirë dhe ne ???
Vetëm ne të dyja do pijmë,se motra tjetër ,se mban dot ???? na gjej DJ të mirë,se ti je familje muzikantësh? aman shyqyr që më ndrrove ngjyrë,se më ngele vetëm me një ngjyrë????
 
Kur ndjehesh mirë ti,jemi mirë dhe ne ???
Vetëm ne të dyja do pijmë,se motra tjetër ,se mban dot ???? na gjej DJ të mirë,se ti je familje muzikantësh? aman shyqyr që më ndrrove ngjyrë,se më ngele vetëm me një ngjyrë????
Ngjyren me te bukur mbaj Une ama?
 
U mbyll lokali .. falimentoi ?
Aty ishte dhe rakia e mirë dhe më e lirë se të tjerat? aman o burr i dheut,si nuk ja mbajte pak gjall ,lokalin ? ku do e pijmë sot e tutje? ???
 
?‍?
 
Aty ishte dhe rakia e mirë dhe më e lirë se të tjerat? aman o burr i dheut,si nuk ja mbajte pak gjall ,lokalin ? ku do e pijmë sot e tutje? ???
E kam lene rakine ... filuan me shikonin me inat , rri dy ore me nje kafe me thoshin ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.