A Eshte e Vertet Se Dashuria Eshte Si Rakia????

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
ANETAR ✓
Mesazhe
2,343
Mosha
27
Marsi ti se di se ndoshta se pi apo jo
Por rakia te deh zemra ime ndersa dashuria oshte ma keq me beso..... ta mer menjen nga te gjitha anet
 

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
ANETAR ✓
Mesazhe
2,343
Mosha
27
Nese do te mallkosh nji person
Thuaj o zot renc ne dashuri....
 

Master

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
492
Mosha
32
Location
Shifna N'kujtime
Rakia ta shpif ngjo mu @MaYaDa ...ta krahasonte me birren dhe ndoshta po lol
 

Master

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
492
Mosha
32
Location
Shifna N'kujtime
-Po isha i dehur e pranoj, dhe bertita rrugeve te qytetit se te urrej. Erdha tek shtepia jote i rashe ziles pa pushim, doja te bertisja fort ne fytyr qe te urrej. Por ti hape deren dhe ishe e bukur,ishe prap e bukur dhe pse une isha i dehur,ishe prap e bukur dhe pse ishte 12:00 e nates.
Me pyete se cfare dua?
Dhe tu pergjigja Ty,ty dreqin te dua.
 

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
ANETAR ✓
Mesazhe
2,343
Mosha
27
Ahahahahhahaha Master sa i modh je
????? epo e sheh saso i dehur prap e bukur tu duk ahahhahahah
 

Master

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
492
Mosha
32
Location
Shifna N'kujtime

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
Mesazhe
5,096
Dashnia ??? Se di .... kam kohe qe kam mare plage nga dikushja... dhe vazhdoj ende te jem i dashuruar pas saj
 
Top