Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A i gjykoni njerëzit nga veshja?

Rrelse

Të paktën, në ëndrra të isha e lumtur!
Award
Regjistruar më
Kor 26, 2017
Mesazhe
51,197
A i gjykoni njerëzit nga veshja?
  1. Po
  2. Jo
  3. Pse?
 
@Dorina mu kur mshofin nrrug nga veshja thon ca o ky barbon
 
O @Dorina ja ty prsh kur te shef me ato atletet e bardha bore menoj qe je super sterile per veten tate se si jane rrobat pastaj ska lidhje fare
 
Jo , njeriu vleresohet nga thjeshtesia e gjerave qe ka , ka shume njerez jasht qe jan te pasur dhe vishen shume thjeshte , kurse me shqiperi me lekt e plakut plakes vishen sikur me qene me te pasurit e shqiperise bahh
 
Hmmm ndodh automatikisht sepse direkt behet selektimi ne prapavi.
gjithsesi NUK ME PELQEJN njerzit qe veshen si bredh apo sikur te shkonin neper karnevale.
Thonje me xixa, kpuce me nuanca neoni/tuta, ngjyra qe te shtojn direkt migrenen i dont like them.
ose tuta me hoodie no me gusta
me pelqen stili i Karl Lagerfeld ose Wolfgang Joops.
Edhe kto qe veshen me marka fake nga aliexpress/wish etc ato ma shpifin fare.

Une jam ritur nga prinder qe gjithmon kan vesh gjera qe bejn vec corapet 200-300 Euro (une per vete nuk veshem aq shtrenjt) dhe normalisht qe me bin ne sy gjerat e cmuara di ta dalloj nga largesia eshte dicka HOT or NOT edhe kur veshen njerzit me pyesin shpesh shko kjo apo nuk shko.

me duhet te korigjoj: ka njerz qe ju shko e stolisura si bredh dhe nuk jam absolutisht kunder tyre kjo eshte thjesht shija ime....
Me pelqen stili casual linja/ngjyra te qarta jo nje neon e tjetra e kuqe ashtu me kap direkt agresioni ???
 
Hunde shkabe? sy Petrit ?flok bisht pellumb?‍?
Xhaket mishini, pantallona tritali te gjera ke kembet,
Kepuc me maje, nje shkurre ke goja , mbeshtet ke gardhi...kur kalonin gocat i fishkellenim(o zogu)
Vite 90 ....nostalgji ?
 
Hmmm ndodh automatikisht sepse direkt behet selektimi ne prapavi.
gjithsesi NUK ME PELQEJN njerzit qe veshen si bredh apo sikur te shkonin neper karnevale.
Thonje me xixa, kpuce me nuanca neoni/tuta, ngjyra qe te shtojn direkt migrenen i dont like them.
ose tuta me hoodie no me gusta
me pelqen stili i Karl Lagerfeld ose Wolfgang Joops.
Edhe kto qe veshen me marka fake nga aliexpress/wish etc ato ma shpifin fare.

Une jam ritur nga prinder qe gjithmon kan vesh gjera qe bejn vec corapet 200-300 Euro (une per vete nuk veshem aq shtrenjt) dhe normalisht qe me bin ne sy gjerat e cmuara di ta dalloj nga largesia eshte dicka HOT or NOT edhe kur veshen njerzit me pyesin shpesh shko kjo apo nuk shko.

Me pelqen stili casual linja/ngjyra te qarta jo nje neon e tjetra e kuqe ashtu me kap direkt agresioni ???
Prinderit tuaj do jen bosat e droges
 
Nuk i gjykoj por arrij te dalloj ndoshta ndonje veçori tyren. Siç e tha @Ai_Tipi nga kepuca arrij te kuptoj qe nese ai/ajo person eshte i/e dhene shume pas pastertise.
 
Prinderit tuaj do jen bosat e droges

Cfare thua aman?

Prinderit e mi jan tani 60 vjec ca bossa Droge thua hahahahahsh ????

tani nuk desha te tregohem ”gjasme une naj gjo me mire se ju“ sepse une per vete vesh corap te h&m i ble 10 euro 5 copa ???
Po desha te them duket gjeja qe ka kualitet qe nga large dhe mua me bin ne sy kto se me ato jam ritur.
Kur isha klase e pare e kisha oren Joop, parfumin versace etc
 
Hmmm ndodh automatikisht sepse direkt behet selektimi ne prapavi.
gjithsesi NUK ME PELQEJN njerzit qe veshen si bredh apo sikur te shkonin neper karnevale.
Thonje me xixa, kpuce me nuanca neoni/tuta, ngjyra qe te shtojn direkt migrenen i dont like them.
ose tuta me hoodie no me gusta
me pelqen stili i Karl Lagerfeld ose Wolfgang Joops.
Edhe kto qe veshen me marka fake nga aliexpress/wish etc ato ma shpifin fare.

Une jam ritur nga prinder qe gjithmon kan vesh gjera qe bejn vec corapet 200-300 Euro (une per vete nuk veshem aq shtrenjt) dhe normalisht qe me bin ne sy gjerat e cmuara di ta dalloj nga largesia eshte dicka HOT or NOT edhe kur veshen njerzit me pyesin shpesh shko kjo apo nuk shko.

me duhet te korigjoj: ka njerz qe ju shko e stolisura si bredh dhe nuk jam absolutisht kunder tyre kjo eshte thjesht shija ime....
Me pelqen stili casual linja/ngjyra te qarta jo nje neon e tjetra e kuqe ashtu me kap direkt agresioni ???
Kisha simpati der sa shkruajte qorapet 300 euro
Nje person pak a shum ka 20 30 pal × 300 9mij euro qorape ca rrene mer lal
 
Kisha simpati der sa shkruajte qorapet 300 euro
Nje person pak a shum ka 20 30 pal × 300 9mij euro qorape ca rrene mer lal

Nuk ka thene qe bejne 300 euro pala ?
200 apo 300 euro totali i corapeve ??
 
Cfare thua aman?

Prinderit e mi jan tani 60 vjec ca bossa Droge thua hahahahahsh ????

tani nuk desha te tregohem ”gjasme une naj gjo me mire se ju“ sepse une per vete vesh corap te h&m i ble 10 euro 5 copa ???
Po desha te them duket gjeja qe ka kualitet qe nga large dhe mua me bin ne sy kto se me ato jam ritur.
Kur isha klase e pare e kisha oren Joop, parfumin versace etc
Un kur isha ne klas par kisha nje kallem me dy bombula gazi qe 8 shtyja si karroce ?
 
Prap rren o???

Nuk eshte e pabesueshme, dhe nuk ka pse te jete rren. Ndoshta ne shqiperi aq para duken shume por diku tjeter nuk jane asgje.
 
Hmmm ndodh automatikisht sepse direkt behet selektimi ne prapavi.
gjithsesi NUK ME PELQEJN njerzit qe veshen si bredh apo sikur te shkonin neper karnevale.
Thonje me xixa, kpuce me nuanca neoni/tuta, ngjyra qe te shtojn direkt migrenen i dont like them.
ose tuta me hoodie no me gusta
me pelqen stili i Karl Lagerfeld ose Wolfgang Joops.
Edhe kto qe veshen me marka fake nga aliexpress/wish etc ato ma shpifin fare.

Une jam ritur nga prinder qe gjithmon kan vesh gjera qe bejn vec corapet 200-300 Euro (une per vete nuk veshem aq shtrenjt) dhe normalisht qe me bin ne sy gjerat e cmuara di ta dalloj nga largesia eshte dicka HOT or NOT edhe kur veshen njerzit me pyesin shpesh shko kjo apo nuk shko.

me duhet te korigjoj: ka njerz qe ju shko e stolisura si bredh dhe nuk jam absolutisht kunder tyre kjo eshte thjesht shija ime....
Me pelqen stili casual linja/ngjyra te qarta jo nje neon e tjetra e kuqe ashtu me kap direkt agresioni ???
Hmm kto çorapet vishen vet apo kshu manualisht ? ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.