Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A ja kontrolloni tel atij/asaj?

Anabela

____??____LarGuaR____?
Kontributor
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
21,438
Heeey miq do doja te dija nese:

A e keni ves,apo a jeni kurioz te kontrolloni
Tel Atij/Asaj?
Dhe pse cfare dobie ka nese ja kontrollon??






Une personalisht jo:

As ja kontrolloj as ma kontrollon.
Mendoj se eshte dicka si ves i keq do e quaja une.
Cdo gje varet,e ka te bej me besimin.
Po ju si veproni,mendoni???
 
??????????
Booooh ene kte e bone? Po ai a ta kontrollon?
 
Po nese dhe ju ua komtrollon tel a do ndiheshit mire? Apo do
Mendonit se eshte mosbesues ndaj jush?
E pra eshte e njejta gje per te dyja palet.
 
Ai qe di te vjedhe di dhe te fshehe i thon kesaj fjale :D
Mos pretendoni se partneri juaj te kete ruajtur ne tel dicka te dyshimte qe tja gjeni ju aq lehte !

Personalisht perdor tel e tij sa here qe me nevojitet sikurse dhe ai timin kur mbaron oferta apo dhe gigat ,dime gjithmone pasw E njeri- tjetrit dhe ska arsye pse te stepesh kur ai kap tel tend e te thuash me vete oboboo

Fundja besimi esht primar ne nje maredhenie :)
 
Ai qe di te vjedhe di dhe te fshehe i thon kesaj fjale :D
Mos pretendoni se partneri juaj te kete ruajtur ne tel dicka te dyshimte qe tja gjeni ju aq lehte !

Personalisht perdor tel e tij sa here qe me nevojitet sikurse dhe ai timin kur mbaron oferta apo dhe gigat ,dime gjithmone pasw E njeri- tjetrit dhe ska arsye pse te stepesh kur ai kap tel tend e te thuash me vete oboboo

Fundja besimi esht primar ne nje maredhenie :)
Kur u martove ti me lale
 
Mirë është të mos shkojmë gjer aty por natyra jonë kurioze sna le pa rrëmuar në gjërat e njëri tjetrit.
Me botën e teknologjisë asgjë ska më besim dhe nr i ndarjeve është në shifra stratosferike.
Sa e lumtur ish bota e jeta e çifteve pa wifi
 
Ai qe di te vjedhe di dhe te fshehe i thon kesaj fjale :D
Mos pretendoni se partneri juaj te kete ruajtur ne tel dicka te dyshimte qe tja gjeni ju aq lehte !

Personalisht perdor tel e tij sa here qe me nevojitet sikurse dhe ai timin kur mbaron oferta apo dhe gigat ,dime gjithmone pasw E njeri- tjetrit dhe ska arsye pse te stepesh kur ai kap tel tend e te thuash me vete oboboo

Fundja besimi esht primar ne nje maredhenie :)
Po link e forum e fshin ti?:p
 
Heeey miq do doja te dija nese:

A e keni ves,apo a jeni kurioz te kontrolloni
Tel Atij/Asaj?
Dhe pse cfare dobie ka nese ja kontrollon??






Une personalisht jo:

As ja kontrolloj as ma kontrollon.
Mendoj se eshte dicka si ves i keq do e quaja une.
Cdo gje varet,e ka te bej me besimin.
Po ju si veproni,mendoni???
Besimin ? Po ate beso dhe kontrollo e di ti ?
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.