• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

A Jeni Dashuru Ndonjeher Per Radhen E Dyte ?

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
19,122
Nuk kam zili as Borebardhen e as Hirushen sepse ato gjeten princat e tyre ne gjysme te jetes, kurse une kam pasur mbretin tim qe kur linda......
Kam pasur babushin tim.

Te dua shume BABI. Miss u. Vetem ký èshtè dashuria e pare e cdo femre.:)

MrCool

LimitedEdition
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
7,497
O Denis paske kap ndonje qe ke fillu kshu temash mor shpifs? :p

Moana

Founder #Shqipëria
Stafi i forumit
Administrator/e
Moderator/e
Princesha Forumit
IRC STAFF
Mesazhe
513
Me fal per injorancen..çdo te thote "per rradhen e dyte" ? S'e pak jemi larguar te vegjel nga Shqiperia por mos na beni lemsh me kete gjuhen shqipe te modernizuar :(

King

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
168
Me fal per injorancen..çdo te thote "per rradhen e dyte" ? S'e pak jemi larguar te vegjel nga Shqiperia por mos na beni lemsh me kete gjuhen shqipe te modernizuar :(
Ta shpjegoj ateher Ta Morrim 1 shembull: Nese burri Te tradhton , a do ishe Dashuru ne tjeter mashkull ?

MrCool

LimitedEdition
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
7,497
Shif sa qarte po shpjegon.. Hallall :p

Frank

Lovley :p :p :p
I Rregjistruar/e
Mesazhe
7,621
ska dashuri jo, hiqeni nga forumi kete term se latë nam :p zëvëndësojeni me fjalën kimi :D

MrCool

LimitedEdition
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
7,497
Shtoja dhe Fiziken o Allo, se jane simotra :p

Elaa

!
Princesha Forumit
Mesazhe
7,787
Sic e kam then dashuria nuk egziston egziston terheqja midis dy personave . Ajo terheqje qe zevendeson difektet e njerit me te mirat e tjetrit e kjo con qe ato dy persona Mos te rin larg njeri tjetrit. S besoj né dashuri

Ja pse dy persone te kunderta terhiqen , si né fizik dy pole te kunderta terhiqen dy pole te njejta shtyhen.

Last edited:

Shiny

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
721
Sic e kam then dashuria nuk egziston egziston terheqja midis dy personave . Ajo terheqje qe zevendeson difektet e njerit me te mirat e tjetrit e kjo con qe ato dy persona Mos te rin larg njeri tjetrit. S besoj né dashuri

Ja pse dy persone te kunderta terhiqen , si né fizik dy pole te kunderta terhiqen dy pole te njejta shtyhen.

Na zhveresove "Romeo and Juliet" :tonguewink:

Se San Valentinon po e po, a e keni festuar ndo1her 14 shkurtin dhe si e keni quajt ate dite? :smile: