• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

A Jeni Dashuru Ndonjeher Per Radhen E Dyte ?

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,686
Mosha
26
Location
Tiranë
Nuk kam zili as Borebardhen e as Hirushen sepse ato gjeten princat e tyre ne gjysme te jetes, kurse une kam pasur mbretin tim qe kur linda......
Kam pasur babushin tim.

Te dua shume BABI. Miss u. Vetem ký èshtè dashuria e pare e cdo femre.:)
 

Darkness

Die with memories, not dreams.
VIP i Forumit
Mesazhe
452
Location
Usa
Po flas per verten nuk esht njesoj kurr si dashuria e pare e dyta :D
 

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,109
Location
Struge
O Denis paske kap ndonje qe ke fillu kshu temash mor shpifs? :p
 

Moana

Founder #Shqiperia
Staff member
Administrator/e
I Rregjistruar/e
Mesazhe
502
Location
Roma
Me fal per injorancen..çdo te thote "per rradhen e dyte" ? S'e pak jemi larguar te vegjel nga Shqiperia por mos na beni lemsh me kete gjuhen shqipe te modernizuar :(
 

King

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
152
Mosha
24
Me fal per injorancen..çdo te thote "per rradhen e dyte" ? S'e pak jemi larguar te vegjel nga Shqiperia por mos na beni lemsh me kete gjuhen shqipe te modernizuar :(
Ta shpjegoj ateher Ta Morrim 1 shembull: Nese burri Te tradhton , a do ishe Dashuru ne tjeter mashkull ?
 

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,109
Location
Struge
Shif sa qarte po shpjegon.. Hallall :p
 

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,864
ska dashuri jo, hiqeni nga forumi kete term se latë nam :p zëvëndësojeni me fjalën kimi :D
 

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,109
Location
Struge
Shtoja dhe Fiziken o Allo, se jane simotra :p
 

Elaa

!
Princesha Forumit
Mesazhe
1,816
Sic e kam then dashuria nuk egziston egziston terheqja midis dy personave . Ajo terheqje qe zevendeson difektet e njerit me te mirat e tjetrit e kjo con qe ato dy persona Mos te rin larg njeri tjetrit. S besoj né dashuri

Ja pse dy persone te kunderta terhiqen , si né fizik dy pole te kunderta terhiqen dy pole te njejta shtyhen.
 
Last edited:

Shiny

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
321
Sic e kam then dashuria nuk egziston egziston terheqja midis dy personave . Ajo terheqje qe zevendeson difektet e njerit me te mirat e tjetrit e kjo con qe ato dy persona Mos te rin larg njeri tjetrit. S besoj né dashuriJa pse dy persone te kunderta terhiqen , si né fizik dy pole te kunderta terhiqen dy pole te njejta shtyhen.

Na zhveresove "Romeo and Juliet" :tonguewink:

Se San Valentinon po e po, a e keni festuar ndo1her 14 shkurtin dhe si e keni quajt ate dite? :smile:
 

Elaa

!
Princesha Forumit
Mesazhe
1,816
Na zhveresove "Romeo and Juliet" :tonguewink:

Se San Valentinon po e po, a e keni festuar ndo1her 14 shkurtin dhe si e keni quajt ate dite? :smile:
E kam vestuar shum vite me perpara i kam ven emrin dita e cifteve:p
 
Top