Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A Jeni Dashuru Ndonjeher Per Radhen E Dyte ?

Nuk kam zili as Borebardhen e as Hirushen sepse ato gjeten princat e tyre ne gjysme te jetes, kurse une kam pasur mbretin tim qe kur linda......
Kam pasur babushin tim.

Te dua shume BABI. Miss u. Vetem ký èshtè dashuria e pare e cdo femre.:)
 
O Denis paske kap ndonje qe ke fillu kshu temash mor shpifs? :p
 
Me fal per injorancen..çdo te thote "per rradhen e dyte" ? S'e pak jemi larguar te vegjel nga Shqiperia por mos na beni lemsh me kete gjuhen shqipe te modernizuar :(
 
Me fal per injorancen..çdo te thote "per rradhen e dyte" ? S'e pak jemi larguar te vegjel nga Shqiperia por mos na beni lemsh me kete gjuhen shqipe te modernizuar :(
Ta shpjegoj ateher Ta Morrim 1 shembull: Nese burri Te tradhton , a do ishe Dashuru ne tjeter mashkull ?
 
Shif sa qarte po shpjegon.. Hallall :p
 
  • Kiss
Reactions: .
Nuk e njoh fare kete lloj ndjenje:D
Jam pa zemer:D
 
ska dashuri jo, hiqeni nga forumi kete term se latë nam :p zëvëndësojeni me fjalën kimi :D
 
Shtoja dhe Fiziken o Allo, se jane simotra :p
 
Sic e kam then dashuria nuk egziston egziston terheqja midis dy personave . Ajo terheqje qe zevendeson difektet e njerit me te mirat e tjetrit e kjo con qe ato dy persona Mos te rin larg njeri tjetrit. S besoj né dashuri

Ja pse dy persone te kunderta terhiqen , si né fizik dy pole te kunderta terhiqen dy pole te njejta shtyhen.
 
Last edited:
Sic e kam then dashuria nuk egziston egziston terheqja midis dy personave . Ajo terheqje qe zevendeson difektet e njerit me te mirat e tjetrit e kjo con qe ato dy persona Mos te rin larg njeri tjetrit. S besoj né dashuri



Ja pse dy persone te kunderta terhiqen , si né fizik dy pole te kunderta terhiqen dy pole te njejta shtyhen.


Na zhveresove "Romeo and Juliet" :tonguewink:

Se San Valentinon po e po, a e keni festuar ndo1her 14 shkurtin dhe si e keni quajt ate dite? :smile:
 
Na zhveresove "Romeo and Juliet" :tonguewink:

Se San Valentinon po e po, a e keni festuar ndo1her 14 shkurtin dhe si e keni quajt ate dite? :smile:
E kam vestuar shum vite me perpara i kam ven emrin dita e cifteve:p
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.