Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A ju duket normale diçka e till ?

Status
Nuk është i hapur për përgjigje të mëtejshme

Nanushi

A pretty face can never trick me
STAFF
Nt2 S-Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
22,366

Nanushi

A pretty face can never trick me
STAFF
Nt2 S-Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
22,366

Nanushi

A pretty face can never trick me
STAFF
Nt2 S-Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
22,366

Chilling

TheNotorious
Nt2 V.I.P
Regjistruar më
Jan 11, 2019
Mesazhe
11,714
Komunikacioni 😂 si ai cimi universal komukative komukativ duhet komunikatoj 😂

Komunikimi shkruhet, rip Gjuha SHQIPE!
 

Vetvetja

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jun 20, 2022
Mesazhe
409
Krahasimi ideal esht Brum qe svjen 😂
Po dhe kjo krahasimi jot shum i pershtatshem ishte, me keq se aq pem pa kokrra po e po, po per mu personalisht kam mendimin qe esht pak si shum lajkaxhi 😂
Ja do puna mos e vrit menjen😂😂😂😂
 

Nanushi

A pretty face can never trick me
STAFF
Nt2 S-Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
22,366
He se ka nevoje icik per supporto ky aopi, se kte e kena kshu ktu ne chat dhe forum esht rrit shpejt me grada ky. Personazhe pa frut 😂
Une kam qene cdohere i madh, por ti i vogel sme ke pare 😁

Rritu rritu...
 
Status
Nuk është i hapur për përgjigje të mëtejshme

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja