• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

A ju intereson se cfare mendojne te tjeret per ju?

Glorioo

Tirona Fanatics
I Rregjistruar/e
Mesazhe
241
A ju intereson se cfare mendojne te tjeret per ju ?!
Thjeshte, a e lodhni koken kur degjoni se dikush flet keq per ju pa mare parasysh se ju njeh apo jo juve thjeshte disa njerez kane deshire te meren shume me keto gjera
Ju cfare mendoni? jepni mendimet tuaja ?

Ju Lutem Pa Ofendime Mes Njeri Tjetrit :p :p :p

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
18,964
Në komunitetin ku jetojmë thashethemet fillojnë që te shkallët e pallatit me plakat e lagjes, te komshia përbri, me çunat që ke lozur me ta në fëmijëri, me kolegët që punon, me smirushet shoqe e mbyllet me ndonjë nga fisi.
Fjalët që dëgjon për veten janë të shumëllojshme por varet sa peshë kanë.
Në fillim mërzitesha kur dëgjoja fjalë të tipit" këtë e kam kapur unë' ose ose ja doli kjo rruspija që me mjes e vjen në mesnatë.
Faktikisht unë pothuajse skam qenë banore e lagjes time pasi dita ime nis në 7 e mbyllet në 24 . Se di ku frymëzohen e flasin pasi mua duhet të më marrin shembull:p ( shaka)
Ndërsa përsa i përket forum/ chat etj kam.lexuar gjëra nga më të.çuditshme për veten, por sdo dal ti bind unë jam kështu e unë jam ashtu..thjesht i kam kaluar me nënqeshje.
Gabimi më i madh që bëjmë kundrejt personave të tjerë është që gjykojmë pa i njohur.
Për ta mbyllur, mua më intereson vetëm rrethi i ngushtë i miqve e familjes për të tjerët sma ndjen.

Glorioo

Tirona Fanatics
I Rregjistruar/e
Mesazhe
241
Në komunitetin ku jetojmë thashethemet fillojnë që te shkallët e pallatit me plakat e lagjes, te komshia përbri, me çunat që ke lozur me ta në fëmijëri, me kolegët që punon, me smirushet shoqe e mbyllet me ndonjë nga fisi.
Fjalët që dëgjon për veten janë të shumëllojshme por varet sa peshë kanë.
Në fillim mërzitesha kur dëgjoja fjalë të tipit" këtë e kam kapur unë' ose ose ja doli kjo rruspija që me mjes e vjen në mesnatë.
Faktikisht unë pothuajse skam qenë banore e lagjes time pasi dita ime nis në 7 e mbyllet në 24 . Se di ku frymëzohen e flasin pasi mua duhet të më marrin shembull:p ( shaka)
Ndërsa përsa i përket forum/ chat etj kam.lexuar gjëra nga më të.çuditshme për veten, por sdo dal ti bind unë jam kështu e unë jam ashtu..thjesht i kam kaluar me nënqeshje.
Gabimi më i madh që bëjmë kundrejt personave të tjerë është që gjykojmë pa i njohur.
Për ta mbyllur, mua më intereson vetëm rrethi i ngushtë i miqve e familjes për të tjerët sma ndjen.
per ty ca skam ngju edhe un qe eshte hera par qe kam forum jo mo ti e mar me mend po goret lehin karvani ecen perpara :p

Marsi

nuk jam perfekt por jam origjinal
Princesha Forumit
Mesazhe
529
Me intereson dhe do merzitesha nese thot dicka te paqene dikush qe njoh dhe vleresoj sa per tjeret sme bie ne mend fare.

LUCKY-STRIKE

Jam❤️Unike❤️Vip
Princesha Forumit
Mesazhe
2,686
As e rr.....j e as e q......th
Kushdo ka menjen e vet,un jetoj e boj si te kem qef skom pse degjoj te tjeret fare. Dhe vete nuk mbaj ne goje te tjeret e as ma nin se ca bojne te tjeret. Me pak fjal sme intereson se cfare flasin.

cyb3r

Only you
I Rregjistruar/e
Mesazhe
374
As qe e vras mendjen hic se cfare mund te thone, vetem do me vinte inat po ta degjoja nga ndonje qe njoh po nga te tjeret hiccc fare

Glorioo

Tirona Fanatics
I Rregjistruar/e
Mesazhe
241
As e rr.....j e as e q......th
Kushdo ka menjen e vet,un jetoj e boj si te kem qef skom pse degjoj te tjeret fare. Dhe vete nuk mbaj ne goje te tjeret e as ma nin se ca bojne te tjeret. Me pak fjal sme intereson se cfare flasin.
ska gjo se do vazhdoj kurs berberi un edhe merem un me modelin tat :p ahahahhaa