Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A ju intereson se cfare mendojne te tjeret per ju?

Glorioo

Tirona Fanatics
ANETAR ✓
Regjistruar më
Maj 31, 2018
Mesazhe
197
A ju intereson se cfare mendojne te tjeret per ju ?!
Thjeshte, a e lodhni koken kur degjoni se dikush flet keq per ju pa mare parasysh se ju njeh apo jo juve thjeshte disa njerez kane deshire te meren shume me keto gjera
Ju cfare mendoni? jepni mendimet tuaja ?

Ju Lutem Pa Ofendime Mes Njeri Tjetrit :p :p :p
 
Në komunitetin ku jetojmë thashethemet fillojnë që te shkallët e pallatit me plakat e lagjes, te komshia përbri, me çunat që ke lozur me ta në fëmijëri, me kolegët që punon, me smirushet shoqe e mbyllet me ndonjë nga fisi.
Fjalët që dëgjon për veten janë të shumëllojshme por varet sa peshë kanë.
Në fillim mërzitesha kur dëgjoja fjalë të tipit" këtë e kam kapur unë' ose ose ja doli kjo rruspija që me mjes e vjen në mesnatë.
Faktikisht unë pothuajse skam qenë banore e lagjes time pasi dita ime nis në 7 e mbyllet në 24 . Se di ku frymëzohen e flasin pasi mua duhet të më marrin shembull:p ( shaka)
Ndërsa përsa i përket forum/ chat etj kam.lexuar gjëra nga më të.çuditshme për veten, por sdo dal ti bind unë jam kështu e unë jam ashtu..thjesht i kam kaluar me nënqeshje.
Gabimi më i madh që bëjmë kundrejt personave të tjerë është që gjykojmë pa i njohur.
Për ta mbyllur, mua më intereson vetëm rrethi i ngushtë i miqve e familjes për të tjerët sma ndjen.
 
Në komunitetin ku jetojmë thashethemet fillojnë që te shkallët e pallatit me plakat e lagjes, te komshia përbri, me çunat që ke lozur me ta në fëmijëri, me kolegët që punon, me smirushet shoqe e mbyllet me ndonjë nga fisi.
Fjalët që dëgjon për veten janë të shumëllojshme por varet sa peshë kanë.
Në fillim mërzitesha kur dëgjoja fjalë të tipit" këtë e kam kapur unë' ose ose ja doli kjo rruspija që me mjes e vjen në mesnatë.
Faktikisht unë pothuajse skam qenë banore e lagjes time pasi dita ime nis në 7 e mbyllet në 24 . Se di ku frymëzohen e flasin pasi mua duhet të më marrin shembull:p ( shaka)
Ndërsa përsa i përket forum/ chat etj kam.lexuar gjëra nga më të.çuditshme për veten, por sdo dal ti bind unë jam kështu e unë jam ashtu..thjesht i kam kaluar me nënqeshje.
Gabimi më i madh që bëjmë kundrejt personave të tjerë është që gjykojmë pa i njohur.
Për ta mbyllur, mua më intereson vetëm rrethi i ngushtë i miqve e familjes për të tjerët sma ndjen.
per ty ca skam ngju edhe un qe eshte hera par qe kam forum jo mo ti e mar me mend po goret lehin karvani ecen perpara :p
 
Mjafton me qen ne rregull me veten se te tjeret tmenojn ca den si ndalo dot.
hajde mushi menjen pleqve te lagjes qe rrin te kafeteria lagjes tu lujt domino edhe te bojne bilancin se :p
 
hak e kan po jan bo edhe kto te rite me keq se pleqt :D
Ky eshte problem qe e kan per veten e vet kur te vdesin e kuptojn besoj se u ka dash mor me shume me jeten e vet se te tjerve.
 
Me intereson dhe do merzitesha nese thot dicka te paqene dikush qe njoh dhe vleresoj sa per tjeret sme bie ne mend fare.
 
Me intereson dhe do merzitesha nese thot dicka te paqene dikush qe njoh dhe vleresoj sa per tjeret sme bie ne mend fare.
kjo eshte dicka e rende pastaj marso po gjithsesi ka ndodh shpesh ket kohe :D
 
As e rr.....j e as e q......th
Kushdo ka menjen e vet,un jetoj e boj si te kem qef skom pse degjoj te tjeret fare. Dhe vete nuk mbaj ne goje te tjeret e as ma nin se ca bojne te tjeret. Me pak fjal sme intereson se cfare flasin.
 
As qe e vras mendjen hic se cfare mund te thone, vetem do me vinte inat po ta degjoja nga ndonje qe njoh po nga te tjeret hiccc fare
 
As e rr.....j e as e q......th
Kushdo ka menjen e vet,un jetoj e boj si te kem qef skom pse degjoj te tjeret fare. Dhe vete nuk mbaj ne goje te tjeret e as ma nin se ca bojne te tjeret. Me pak fjal sme intereson se cfare flasin.
ska gjo se do vazhdoj kurs berberi un edhe merem un me modelin tat :p ahahahhaa
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.