• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A keni ndonje interes me personin qe ju pelqeni??

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Jetmira

Ocean Lovers
Contributor
PRINCESS
Mesazhe
7,627
Location
Në Hënë
Kemi si jo.
Kemi të dy krenari.
Vlerësojm besnikërin e mirsjelljen ;);).
Duam macet,kuptohemi vetëm me 1 shikim etj,etj
Edhe pse jemi të njëjt,vetëm zihemi.
Nuk thon kot nuk duhen të jen të dy njësoj.
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
Mesazhe
4,867
Hermmmmm se di
Snuk
Sdi
Skam
 

Zana

e-Thjeshte
ANETAR ✓
Mesazhe
7,126
Jo pervecse rastesise ....ku shpeshhere ndodhemi ne te njenten situate apo rastesisht bejme Te njenten gje .. pshm sot rastesisht ishim duke ngrene te dy ne te njenten kohe .
 

mogli

VIP
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,373
Interesi i vetem marredhenia seksuale,tjerat nuk behen ne baze te interesit por ne baze te respektit per partneren !!
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
Mesazhe
4,867
Interesi i vetem marredhenia seksuale,tjerat nuk behen ne baze te interesit por ne baze te respektit per partneren !!
Piqu gjinoooooo :)

Car kesh maredhenie sexyale thu re

Me 20 mije leke naro pune dhe shef hesapin tend

Respekti ndaj partneres dhe interesi i perbashket
Per te arritur gjera te rendesishme ne jete jane parimet.....


Ti me thu sexi
 

mogli

VIP
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,373
Piqu gjinoooooo :)

Car kesh maredhenie sexyale thu re

Me 20 mije leke naro pune dhe shef hesapin tend

Respekti ndaj partneres dhe interesi i perbashket
Per te arritur gjera te rendesishme ne jete jane parimet.....


Ti me thu sexi
Sjam si ti qe shko ke baxhella 20mi lekshe 😉😉
I referohem partneres si e dashur e jo si grua !!!
 
Top