Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A keni nje vend ku ndiheni ne paqe me veten??

Si nuk doli njera dhe per mua te bej te tilla deklarata.?
Çfar rëndësie kan deklaratat, kur me siguri edhe ti banon në thellësi të shpirtit të dikuj ?

Ja për shembull AI nuk e din se banon aty. Nuk i a kam thënë ende ?
 
Çfar rëndësie kan deklaratat, kur me siguri edhe ti banon në thellësi të shpirtit të dikuj ?

Ja për shembull AI nuk e din se banon aty. Nuk i a kam thënë ende ?
Po pse i gjith ky egoizem e mos ja thuash! Çe mire vjen nga kjo vuajtje e brendshme?!??‍♂️?
 
Po pse i gjith ky egoizem e mos ja thuash! Çe mire vjen nga kjo vuajtje e brendshme?!??‍♂️?
Nuk është egoizëm deri sa pala tjetër nuk ndihet keq. Çdo gjë në kohë dhe mome t të duhur ?
Mbas e i a them në muajin e brishtë me 23 shkurt ?
 
Nuk është egoizëm deri sa pala tjetër nuk ndihet keq. Çdo gjë në kohë dhe mome t të duhur ?
Mbas e i a them në muajin e brishtë me 23 shkurt ?
E ku e di di ti! Nfoshta pala tjeter ndjehet njejt per ty sikur ti per te, a nuk mendon se kto vuajtje te tilla nuk jane te nevojshme?!??‍♂️
 
E ku e di di ti! Nfoshta pala tjeter ndjehet njejt per ty sikur ti per te, a nuk mendon se kto vuajtje te tilla nuk jane te nevojshme?!??‍♂️
Nga që aty jam në paqë me veten o xhan. Dhe beso se do e ndjeja vuajtjen e njeriut që banon në shpirtin tim. Nuk do përtoja të i a them ? në dreq të ikte muaji i brishtë ?
 
Nga që aty jam në paqë me veten o xhan. Dhe beso se do e ndjeja vuajtjen e njeriut që banon në shpirtin tim. Nuk do përtoja të i a them ? në dreq të ikte muaji i brishtë ?
Nuk dua te tngaterroj mendimet e ndjenjat. Thjesht shpreha mendimin tim ndoshta te panevojshem per ty.??
 
Nuk dua te tngaterroj mendimet e ndjenjat. Thjesht shpreha mendimin tim ndoshta te panevojshem per ty.??
Mendimi yt ka vlerë në vete dhe unë përkundrazi të falenderoj.
I mirë se ardhur je. Gjithmonë ????
 
Perballe detit, aq sa me duket sikur kam mesuar gjuhen e dallgeve?
 
Deti pra deti?

Mbreme kur po vija per ne shtepi, pashe nje metor qe ra mbi det dhe lutja qe bera ishte aq e shpejt dhe ishte per veten time?
U gezova me shume se ishte hera e pare qe u luta dhe mendova per veten time sa per meteorin???
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.