• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

A keni qare naj here per dashuri?

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,511
Location
USA
Tme besosh sic ke me te, as mos e ve hic ne dyshim, jam senimentale un lotet vuuuu :p
 

Juno

VIP
Staff member
VIP i Forumit
Mesazhe
4,899
Mosha
35
Location
Prague
Jo nuk kam qare!
 

Alexandra

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,156
Po. :)
Dhe jane shpesh lot lumturie ne thellsi te shpirtit.
Njeriu duhet te jetoje per te ndjere emocionet e verteta dhe thellsisht njerzore.
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,639
Mosha
26
Location
Tiranë
Oj të qarë :)
 

Moonlight

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,809
Po. :)
Dhe jane shpesh lot lumturie ne thellsi te shpirtit.
Njeriu duhet te jetoje per te ndjere emocionet e verteta dhe thellsisht njerzore.
Se si qaka robi me lot , nga lumturia ...vetem ti mund ti japesh edhe lotit te dhimbjes , nuanca lumturie...o zot me ca ushqehesh aman lolPS: Po kam qare sepse jam njerezore , dhe nuk ia fal askujt ato lot qe kam derdhur , sepse kurre kurre si kane merituar syte e mi lotet.
Por,ja qe ka njerezit te cilet plotesohen duke bere dike te qaj....i lumte menderja lol
 

Alexandra

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,156
Se si qaka robi me lot , nga lumturia ...vetem ti mund ti japesh edhe lotit te dhimbjes , nuanca lumturie...o zot me ca ushqehesh aman lolPS: Po kam qare sepse jam njerezore , dhe nuk ia fal askujt ato lot qe kam derdhur , sepse kurre kurre si kane merituar syte e mi lotet.
Por,ja qe ka njerezit te cilet plotesohen duke bere dike te qaj....i lumte menderja lol
Prape me citove. :)

Ti ske per ta kuptuar asnjehere boten time.
Ndaj mos u lodh me tej. Se dobsohesh. ahahhahahaha
Dhe ajde mbledhim rreckat nga ketu tani e ikim nga anet tona.
 

Moonlight

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,809
Prape me citove. :)

Ti ske per ta kuptuar asnjehere boten time.
Ndaj mos u lodh me tej. Se dobsohesh. ahahhahahaha
Dhe ajde mbledhim rreckat nga ketu tani e ikim nga anet tona.
Pas dere paske qene moj bote madhe lol

Te shplafte , cben ketu moj ?!

urgjent sikterr
 

Jorina`

Closed/Suspend 👋
I Rregjistruar/e
Mesazhe
861
Location
Zürich
Obobobobo sa here me lote krokodili :D:D
Tani Kur me kujtohet loool ca tmerri per ke paskam qare me vje me vjell :p
 
Top