• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

A lundroni ne rrjete sociale para se te flini?

Seyfert

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
4,303
Mosha
35
Location
Prague
Sipas nje studimi te bere kohet e fundit ne Kanada, rezulton se te gjithe ata qe qendrojne ne rrjetet sociale pak para se te flene, bejne gjume te parehatshem dhe te pamjaftueshem.
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

MaYaDa

Don't touch...
VIP i Forumit
Mesazhe
4,104
Gjithmone ,cdo nate nuk me le mola pa i hedh nje sy para se me i mbyll :p
 

Jetmira

Anëtare forumi
Princesha Forumit
Mesazhe
2,148
Mosha
23
E studimet kan te drejte.
Po sme len kureshtja pa hyre.
 
Top