Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A Mendoni Se Dashuria e Humbur Mund Te Rikthehet Perseri?

Te marrte e mira te marrte, se ti ta zbukuron mengjesin ?

Dy mendime bashke, jane akoma me te qarta ?
Bëja malore :p
 
Yesss me raste mvaret situata pse eke humbur.
 
Kur rikthehet do te thote qe ska humbur kurre.
 
Nese rikthehet i bie qe ska humbur kurr,,apo ska gjet ma mir eshte dhe rikthehet prap te ty??
 
E keni bo dashurine si me qen liber hape lexoje ose e lexon me vone nuk kam fjale per me thon fare
 
Mendoj që jo, sepse do të jetë si një gotë qelqi e thyer.
Gotën edhe mund të përpiqesh ta ngjitësh, e ta bësh prapë funksionale, por do të jetë ashtu e dobët, jo më njëtrupëshe...
 
Nuk e mendoj sado te mundohesh apo te mundohet kur ka çarje eshte e kote
 
Eshte nje fjal e urte,cka ka humb mos u gjet me??
 
Mund te rikthehet por me pasoja xD
 
Jo çfare humbet humb kaq thjesht nga te dyja palet
 
thjesht mund ta falesh per kohen e humbur
mendimi im : jo
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.