Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A Mendoni Se Keni Nje Aftesi Per Te Kuptuar Kur Te Tjeret Ju Genjejne???

Anabela

____??____LarGuaR____?
Kontributor
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
21,438
Se di perse por une e kuptoj
direkt kur te tjeret genjejne::
Sepse bojne disa shenja si psh.
Flasin me kom e me duar,rrudhin surratin,
Nuk te shikojne ne sy,etj.
Po ju a keni aftesi????
 
Une mendoj se kam dy.
 
nese jam tap, nese jam high ose nja 5 dite pa gjume ka mundesi mem ik naj gje ama ne gjendje normale e pamundur edhe kur e krijon ideen mem rrejt dmth gjate procesit te menduarit e di se cfare do te me thote.
Ka raste ku edhe bej rolin sikur ma futi thjesht per ta talle me vone :)
 
Ne fakt bej rolin e budallaqes,per te pare se deri ku e con veten tjetri.
Me buron nga brenda ndjesia se po me genjen sy,per sy.
Nuk eshte se tjetri/ra ben gjeste por prap e kuptoj;).
 
Ndonjeher Po ndonjeher jo....Varet nga situata
AMa ne momentin e par qe kuptoj se me genjen....Ftohem?
 
Jalla jalla qenkan te gith per te fillu pune te cia kto grat ktu ??????
 
Kam intuite qe po ta shif dike arrij te kuptoj cfare njeriu esht ne kuptimin negativ ose pozitiv i mir ose i keq
Por aftesi kur genjejn ? Po ta kem perball arrij te kuptoj sadopak kur dikush me genjen :)
 
Ata qe genjejn shumica din edhe te aktrojn kshuqe jo gjithmon kam arrit ta kuptoj
 
Sikur ta kuptoje gjithmonë do tkishte marr CIA në punë.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.