• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

A Mund Te Ece Nje Lidhje neqoftese........

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,352
Mosha
27
Personi nuk ka nivel kulturor,te pakten aq sa ke ti.

Nuk e kam fjalen vetem per arsimim,por edhe ne pergjithesi,ose nqf nuk keni asgje te perbashket.

Dua te jepni memdimin tuaj.
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Senseo

Unconventional.
Staff member
Administrator/e
I Rregjistruar/e
Mesazhe
4,339
@Anabela me hiq nje kurioziteti lutem pa te keq kuptohet.
Kam ven re qe kto dite ke hapur shume tema ne lidhje me dashurin dhe cfar jan/i ben lidhjet te sigurta apo jo.

Me cilin synim i ke hapur temat?
 

iMp4Ct

What?
VIP i Forumit
Mesazhe
2,321
A mund te hec nje lidhje nese:

Partneri lahet nji here ne jave,vetem te Dielen?
Partneri pi duhan brenda ne shtepi dhe bon perdet pis?
Partneri fle gjume pa la komet?
Partneri ha ne restorant me dure e jo me pirun luge e thike?
Partneri nuk eshte bere synet?
Partneri nuk do ti lere prinderit vetem?
Partneri luan skedina?
Partneri nuk di not?
Partneri degjon tallava?
Partneri hyn me adresa fallco ne facebook?
Partneri eshte OTR dhe jo BABASTARS?

Dua dhe une mendimin tuaj icik me vone se tani po shof gjermanine.
FLM :p
 

Pinki

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,248
vdekshhhhhhhhh o zotttt ??????????????ca lloj mortje jeeee papapapap
A mund te hec nje lidhje nese:

Partneri lahet nji here ne jave,vetem te Dielen?
Partneri pi duhan brenda ne shtepi dhe bon perdet pis?
Partneri fle gjume pa la komet?
Partneri ha ne restorant me dure e jo me pirun luge e thike?
Partneri nuk eshte bere synet?
Partneri nuk do ti lere prinderit vetem?
Partneri luan skedina?
Partneri nuk di not?
Partneri degjon tallava?
Partneri hyn me adresa fallco ne facebook?
Partneri eshte OTR dhe jo BABASTARS?

Dua dhe une mendimin tuaj icik me vone se tani po shof gjermanine.
FLM :p
 

MaYaDa

Don't touch...
VIP i Forumit
Mesazhe
4,104
A mund te hec nje lidhje nese:

Partneri lahet nji here ne jave,vetem te Dielen?
Partneri pi duhan brenda ne shtepi dhe bon perdet pis?
Partneri fle gjume pa la komet?
Partneri ha ne restorant me dure e jo me pirun luge e thike?
Partneri nuk eshte bere synet?
Partneri nuk do ti lere prinderit vetem?
Partneri luan skedina?
Partneri nuk di not?
Partneri degjon tallava?
Partneri hyn me adresa fallco ne facebook?
Partneri eshte OTR dhe jo BABASTARS?

Dua dhe une mendimin tuaj icik me vone se tani po shof gjermanine.
FLM :p
Hahahaha lott???
Me kto qe permene me lart ke deshtu ne nje lidhje??
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
10,606
Mosha
26
Location
Tiranë
A mund te hec nje lidhje nese:

Partneri lahet nji here ne jave,vetem te Dielen?
jo. Të lahet çdo ditë si unë
Partneri pi duhan brenda ne shtepi dhe bon perdet pis?
jo. Unë se pi fare. Të dalë në ballkon
Partneri fle gjume pa la komet?
jo. Nuk durohet
Partneri ha ne restorant me dure e jo me pirun luge e thike?
ska gjë. Dhe unë ja fus me duar
Partneri nuk eshte bere synet?
nope
Partneri nuk do ti lere prinderit vetem?
nope
Partneri luan skedina?
hiqet si ves
Partneri nuk di not?
e mësoj unë
Partneri degjon tallava?
degjoj dhe unë
Partneri hyn me adresa fallco ne facebook?
ska gjë. Ai humbet
Partneri eshte OTR dhe jo BABASTARS?
nope. Jam tba :p

Dua dhe une mendimin tuaj icik me vone se tani po shof gjermanine.
FLM :p
 

Alda27

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
537
Mosha
28
A mund te hec nje lidhje nese:

Partneri lahet nji here ne jave,vetem te Dielen?
Partneri pi duhan brenda ne shtepi dhe bon perdet pis?
Partneri fle gjume pa la komet?
Partneri ha ne restorant me dure e jo me pirun luge e thike?
Partneri nuk eshte bere synet?
Partneri nuk do ti lere prinderit vetem?
Partneri luan skedina?
Partneri nuk di not?
Partneri degjon tallava?
Partneri hyn me adresa fallco ne facebook?
Partneri eshte OTR dhe jo BABASTARS?

Dua dhe une mendimin tuaj icik me vone se tani po shof gjermanine.
FLM :p
Dreq... ????
 

Jetmira

Anëtare forumi
Princesha Forumit
Mesazhe
2,148
Mosha
23
Kur lindem te gjith lindem te barabarte.
Dikujt i'u dha shanci per tu arsimuar e dikujt jo.
Dikush u be vrases per te mbrojtur familjen,e dikush u be drogaxhi per te siguruar jetesen.
Dikush ka ber burg,por ka me shum llogjike dhe intuit sesa dikush qe ka 2/3 diplloma fakulteti :D.
Po zgjatem se nuk esht diplloma e universitetit vula per jeten e 1 personi.
Dikush mund te ulet ne auditore universiteti,por mund te jet vrasesi me i tmerrshem.
Kshuqe arsimi nuk vjen nga shkolla,por vjen nga jeta.
Do preferoja te martohesha me 1 qe sapo ka dal nga burgu,pasi dashuria e tij esht e sinqert dhe besnike.
Jo si "cunat" e shkolles qe jan te semur mendor,vrases serial e meshkuj qe s'ja kan haberin jetes.
 
Top