Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A mund të kthehet një dashuri në shoqëri?

Shoqeria ne dashuri po...
Dashuria ne shoqeri asnjeher ?
 
Une them po pervete... Pastaj ka raste e mendime te ndryshme qe nuk dua te hy e ti komentoj.
 
Thashethemeeeeee hahahahahaahahah pz ????kshu jan punet e zotit mooo zmraaa ahahhaahha

Ps:mbq qe je mir ?
Meqe qenkan punet e zoti :p une po te le lol te meresh me punet e zotit ?
 
Nga momenti qe arrin tek ndarja me ate person ka humb dhe respekti besoj dhe ske dhe arsye te besh shoqeri me te
 
Dikur mendoja qe strictly jo ... tani me kalimin e kohes kam ndryshuar pak mendim qe edhe Po .. por gjithmone varet se me ke ke te besh dhe me limitin e duhur e me shume kujdes .

Per ne femrat ne pergjithesi eshte pak e lodhshme qe te mbash nje ish te dashur shok .. por nese je e forte dhe e qarte nuk lekundesh dmth edhe ja del .. dhe ne momentin qe ja del dmth te dyja palet e kapercejne k’te pike .. mund te them qe krijohet nje shoqeri mbase jo e perditshme por goxha e forte per ne momente te veshtira .
 
Po,,, cdo dashuri nuk fillon direkt e ne dashuri,njeher mbahen ne shoqeri ,,deri sa ndjenjat te perplasen,me shum raste mashkulli i shfaq ata?
 
Se di, ndoshta jo, por edhe mundet. Se di dmth
 
Ne fakt as une spo flisja per seks,po jane shume te rralla ndarjet ne nje menyre kaq paqesore dhe mirkuptuese,sa te lejojne te kontaktosh ishin ne nje dite te veshtire.
Mgjth nuk perjashtohet totalisht qe ka dhe raste te tilla.
Sigurisht qe luajne rol edhe faktore te tjere ne k’te rast ... si pshm mentaliteti , shoqeria , rrethanat, situatat etj etj .. por yeah nese Hiqet tundimi dhe vdes kjo pike edhe mund te mbahet si shoqeri .

Por nderkohe nese veme re dhe analizojme... konsumohemi goxha edhe ne nje shoqeri pa interesa dhe histori te tilla ne mes ... kshuqe thelle e thelle kjo e para I bien si dicka me e thelle ne mes se nje shoqeri kalimtare .
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.