Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A njeh dashuria moshë?

Sigurishte qe ka rendesi mosha. Me te vogel se vetja kurr deri ne 5-6 me tr math po jam ok me shume jo
???
 
Per mua ka rendesi. Diferencat preferoj ti kem jo shume te medhaja sepse dhe mendimet do ishin kontraverse. Personalisht me te madhe se vetja kurre sdo e merja, do deshiroja 5 vite me i madh vete.
 
per mua nk ka rendesi mosha mjafto te jet njeri i pjekur . me te vogel se vetja bahhh nrm qe se dua po t jet per kalama kalama jam vett :p ?
Mos fol ma se e prish.....?????
 
per mua personalisht ka rendsi mosha dhe mosha ideale besoj mashkulli 26 -30 femna 22-26
 
E di se moshat ndoshta nuk kane rendesi te secili i/e dashuruare.
Po por edhe ka shume ai qe e kupton se cka eshte jeta me nje ma te ri
ose te re, edhe ma i moshuare ose e moshuare..???
 
Marshallah sa I zgjut mqeke bo

Tema : nuk ka rendesi
 
Per mu sic e ke thon dhe vet rendesi ka dashuria, respekti, dhe sinqeriteti qe ka ne cift te tjerat skan vler :)

Ps. Nuk thash se du pleq ahahhahahahah
se kaq dun pleqt e forumit u hudhen ne sulm :p ??????
 
Per mua ka rendesi mosha si jo:
Dakort jam qe dashuria nuk njeh moshe,por ama per shkak te diferencimit ne mosh ndoth qe:
Te keni shume mosmarveshje me njeri-tjetrin.
Mosperputhje mendimesh,se do apo nuk do nuk mund te mendoni njesoj. Ti ke deshira tjera,ai te tjera kshu qe spuqen mendimet me njoni tjetrin.
Dhe ku shkoi dashuria pastaj? Nc nc cnc☺️☺️☺️Ky o mendimi im.
 
Po tani normalisht se ka, nuk behet fjale per 2-3 vite di ferenc ama shembull burri 40 vjet dhe gruja 25 vjece vec dihet se do ket Probleme...!
Se ai xhaja do te shofe tv, ajo tjetra e ka menjen ku te dale me shoqet!

Imagjinoni te martohem une me @Miicteel^777
Une 65 vjece ky akoma i mitur 14 vjec si gjino hahahahah
Divorci eshte i parapgrogramuar se do zihemi per flokesh :D
 
Sigurisht që jo.Ndjenjat e sinqerta dhe të mëdha të dashurisë nuk privohen aspak nga këto rrethana.Ato thjesht mund të jenë arsye që shdrytëzohen nga njerëzit e lig për të sjellë tensione në një marrëdhënie.
 
Mosh po , kurse gjo tjeter a dhe ato qe jan per ne ?kaq , une pershembull jam ne kerkim te nai Naomi Campbell
 
njeh si jo!!
Spaku nga momenti kur ju riten Fmija dhe Gruja gjermane/italiane apo Kroate mundohet te ju beje Fmin vec kaur aty fillon konflikti dhe mbyllet ne varr.
Do ju pelqente vajza juaj te kishte dashnor me 15 vjet??????
Me 16 vjet mos te ishte as e virgjer dhe me 17 vjet te ju martohej me ndonje arab/azilant sepse ju si Prind skeni te DREJT ti thoni asgje sepse jeni te ”modernizuar“ dhe kultura europiane e sheh si normale vajza me 15 vjet te ket dashnor biles te ju sjelli ne shtepi dhe biri i botes mund ta perdori ate si grua ne shtepine tuaj!!!
Ti mund ta mbyllesh gojen dhe te heshtesh.....
 
njeh si jo!!
Spaku nga momenti kur ju riten Fmija dhe Gruja gjermane/italiane apo Kroate mundohet te ju beje Fmin vec kaur aty fillon konflikti dhe mbyllet ne varr.
Do ju pelqente vajza juaj te kishte dashnor me 15 vjet??????
Me 16 vjet mos te ishte as e virgjer dhe me 17 vjet te ju martohej me ndonje arab/azilant sepse ju si Prind skeni te DREJT ti thoni asgje sepse jeni te ”modernizuar“ dhe kultura europiane e sheh si normale vajza me 15 vjet te ket dashnor biles te ju sjelli ne shtepi dhe biri i botes mund ta perdori ate si grua ne shtepine tuaj!!!
Ti mund ta mbyllesh gojen dhe te heshtesh.....
Madam,dashuria lind kur pjekesh si njeri,ose dhe pse i pjekun zdo dashurosh kurre dhe ne kete menyre zdo dish te respektosh as grune as fmine askend !!!! Kto qe thu ti jane gjana adoleshente qe kultura te ndryshme i pranojne e do kultura tjera si kjo e jona nuk i pranon !!!! Nese feja eshte problem asht 1 turp i madh !!!
 
@mogli

Nuk pranoj replika nga nje kalamo qe dashurohet online :)
Kur te ritesh te behesh prind, te risesh Fmit e tu atehere me kontakto dhe debatojm per ket tem.

Dashuria per Fmin eshte me e madhe se cdo gje!!!!
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.