Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A njeh dashuria moshë?

Young

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Shta 26, 2017
Mesazhe
280
Besoni te shprehja:Dashuria nuk njeh moshe,fe,ngjyre??? Po ose jo dhe argumentojeni Pse?
 
J

Jo te gjithe kane mendimin si ti tpakten sa i perket moshes :)
Flas pa interesat personale.. ndjenjat nuk udhëhiqen , por të udhëzojnë :)
Nëse pastaj , përshin interesin jo vetëm mosha , por fillojnë të gjitha nga pak të bëhen problem.
 
Njeh, njeh, te pakten sa me perket mua.. Jam shume selektiv dhe rigoroz ne keto pune. :p
 
Dashuria, fe, moshè, ngjyrè
Èshtè si kjo psh: sa të ngjashme janë (si fjalëformim) fjalët 'tru', 'trup' dhe 'turp'.

Disa për shembull në jetë përdorin trurin, disa të tjerë qē s'kanë trurin përdorin trupin dhe... turpin e hanë mè buk.:p:p:p
Ps; modeste:D
 
U martofsh me nje kinez pa tru, me trup te vogel dhe qe s'ka pike turpi. :p
 
mendoj qe njeh moshe dhe ngjyre pasi rastet e ketyre dashurive jane shum te pakte ne krahasim me rastet e tjera,dashuria nuk njeh fe pasi rastet ku feja eshte pengese jan me te rralla se rastet ku nuk merret per baze.
 
U martofsh me nje kinez pa tru, me trup te vogel dhe qe s'ka pike turpi. :p
Lol. Marrsh shoqeruesen e pare te kinezit:D
 
Per te marr nuk e marr, por per heqje fiksimi me qe me ka ngelur si pyke fakti qe s'kam pasur kurre nje aziatike. :p
 
Per te marr nuk e marr, por per heqje fiksimi me qe me ka ngelur si pyke fakti qe s'kam pasur kurre nje aziatike. :p
Ath as ti snjeh moshe fe e ngjyre.:p
 
Po flasim per dashurine apo per "dashuricka" ? :D

Btw, moshe njoh.. Over 40 nuk i dua :p
 
Jo, nuk ka dashuri, dashuria nuk ekziston, është diçka kimike që i tërheq njerzit me njëri-tjetrin dhe kjo është e provuar shkencërisht.
Kjo kimi ndodh shumë herë gjatë gjithë jetës.
Nëse pyetja do ishte për kiminë mes dy personave, do përgjigjesha "po" ekziston kimia mes dy personave dhe është shumë e fortë me raste. arsyeja: më ka ndodhur :p
 
Dashuria, fe, moshè, ngjyrè
Èshtè si kjo psh: sa të ngjashme janë (si fjalëformim) fjalët 'tru', 'trup' dhe 'turp'.

Disa për shembull në jetë përdorin trurin, disa të tjerë qē s'kanë trurin përdorin trupin dhe... turpin e hanë mè buk.:p:p:p
Ps; modeste:D
Hajde mendime hajde:p
 
Besoni te shprehja:Dashuria nuk njeh moshe,fe,ngjyre??? Po ose jo dhe argumentojeni Pse?
Jo..
Nuk do bija ne dashuri me dike qe esht ndryshe nga un qoft feja,mosha,krahina .
Nuk funksionon tek un kjo thenie,e kam provuar dhe ka deshtuar.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.