Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

A Tradhton anetari/ja siper jush?

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
VIP I FORUMIT
PRINCESS
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,758
Pëlqime
23,974
Pikë
113
Mosha
28
E hudha ket tem me ju ngacmu pak.
Dmth per ketu ne forum e kam fjalen.
Meqenese une skom kend siper,Gooooooooooo
Juve se u zej pas.😂😂😂
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
VIP I FORUMIT
PRINCESS
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,758
Pëlqime
23,974
Pikë
113
Mosha
28

Haters

Call Me Begjet
Banned
Regjistruar më
Jan 10, 2019
Mesazhe
6,935
Pëlqime
7,447
Pikë
113
Vec me llafe se shpata bon vec me.mu
 

Haters

Call Me Begjet
Banned
Regjistruar më
Jan 10, 2019
Mesazhe
6,935
Pëlqime
7,447
Pikë
113
E pastaj tftojm kojshit per mjetetbrrethanore?
 

Error

Banned
Regjistruar më
Dec 27, 2017
Mesazhe
11,154
Pëlqime
8,846
Pikë
113
Lol po flisja per kabullin e/internetit:p:p
Jo;);)
Eshte cun i mir ky;);).
 

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
VIP I FORUMIT
PRINCESS
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,758
Pëlqime
23,974
Pikë
113
Mosha
28
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top