Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

A vdes dashuria?

Dashuria nuk vdes.
Ca i keni keto pergjigje kaq pesimiste:(:(
Dashuria nuk vdes ajo aty mbetet.
Edhe pse egoja/krenaria na ben te besojme se kjo ndjenje vdes,eshte e kunderta.
Mjafton nje melodi/copez heshtje/kujtimet qe ta kthejne dashurine.
 
Pas zhgenjimeve po vdes...... perate qe te ka zhgenjyer normal
 
Per sa kohe asgje nuk eshte e perjetshme ne kete bote normale qe po :)
 
Qfare thuhet mer jahu?

Jam tuj e finalizu.
Ku shteron ajo.

Nje qike ne qat
nje qike keshtu verdalle ?
mbush plot me dashni jena.
 
Për mendimin tim, në këtë temë duhet të japin mendim ata që janë 30 vjeç e sipër.
18-30 vjecaret nuk e kanë përvojën jetësore për të dalë në përfundime të tilla.
 
Une mendoj se dashuria nuk mund te vdes,pasi nuk ka lindur ndonjiher.........ajo thjeshte ka qene aty,pret qe ne ta gjejme,apo ta lejojme qe te na gjeje ajo ne.

Duke qen se ajo nuk ka lindur dhe,nuk mund te vdes do te thote qe eshte e Perjetshme.
 
Ne nuk e dimë se kur lind ama dimë se kur vdes..
 
Dashurija ama dashuri un them vdes me personin permbrenda.edhe jeta vazhdo mund te dashurohesh prap apo ndjesh.Mirepo kjo sdo te thot apo kupton qe ke harruar personin qe e ke dashuruar dhe ndjer.
 
Ku vdes naj here dashuria eee ke pa ti me ndonje lajmerim qe vdiq dashuria e ti ikim per qoke ? une perpak vdiqa e me tha a e ke emrin dashuri i thash jo e tha prit iher ke vak me vdes do sajojm naj vend javen tjeter ?
 
Për mendimin tim, në këtë temë duhet të japin mendim ata që janë 30 vjeç e sipër.
18-30 vjecaret nuk e kanë përvojën jetësore për të dalë në përfundime të tilla.

Kur vjen puna për tema të tilla janë të parët që kërkojnë të shprehen, u zien gjaku ?
Sot jam 18 vjeç dhe oburraaaa jeta më thërret. ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.