• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Adrenaline.

Opium

Memento vivere
Stafi i forumit
Administrator/e
Moderator/e
Mesazhe
3,561
Likes
2,935
#1
T J'a u ngre pak adrenalinën...!
.....
Nder shekuj autoktone,
Toka jone tok Arbnore,
Eshte Presheva e Vushtria,
Esht Kosova e Shqipëria,
....
 

molecule

Account closed
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,991
Likes
7,836
Location
127.0.0.1
#5
:)
 

molecule

Account closed
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,991
Likes
7,836
Location
127.0.0.1
#7

Opium

Memento vivere
Stafi i forumit
Administrator/e
Moderator/e
Mesazhe
3,561
Likes
2,935
#17
Old times...