Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Aforizma...

AK__47

ULTRAS.GUERRILS
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 22, 2018
Mesazhe
2,081
Shprehje Paradoksale & aforizma te tipit :

"Paradoksale"

Je e shkurter si gjirafa

Je vezulluese si vete erresira

Te eshte bere fytyra si tavolin saldimi

Me cfare i ke lyer floket me tritol..?!!

Je zhurmuese si zeri i heshtjes

Per koke te kalamjve qe jam beqar...

Ishte nje tullac me floke te drejta...

E shikon ate makinen e kuqe...une nuk e shof fare...

Sa i keq qe je more Saimir!

Leshoje zemren perpara dhe vrapo qe ta arrish...

O yll o kafsha me e bukur ne pyll

Ai, qe ben naze - Nazist

Ai, qe punon me tulla - Tullac

Prifti hypi ne minare te xhamise...

Babai i tij punon dentist ne pulari...
AFORIZMA "qesharake"

  1. Hunda arrin maksimumin e kënaqësisë kur ia del të futet në punët e huaja.
  2. Të kuptosh një politikan kur gënjen është e thjeshtë. Nëse lëviz buzët, po gënjen.
  3. Nuk jam nga ata që nuk besojnë tek dashuria me shikim të parë, por unë preferoj t'i hedh edhe një shikim të dytë.
  4. Nëse doni të kuptoni se çfarë mendon Zoti për paratë, mjafton të shikoni kujt ia jep.
  5. Gjeniu nuk e zvarrit mendimin e tij nëpër shtegun e hapur nga trutharët.
  6. Martohu me çdo kusht. Nëse merr një grua të mirë, jeton i lumtur; nëse merr një grua të keqe bëhesh filozof.
 
Nese nje dite do te biesh, do jem une aty per te te mbajtur... Me rreskepte: Dyshemeja!! ??
 
Nese nje dite do te biesh, do jem une aty per te te mbajtur... Me rreskepte: Dyshemeja!! ??
HaHaHa , ose nese nje dite kerkon te mos lagesh nga shiu un hapem per ty i gjithi :p UMBRELLA :p
 
Hahahahahahahahahahahahaha
“Këshillohet që duhet evituar diskutimi me një grua në këto 4 raste: kur është e uritur, kur është e mërzitur, kur është e lumtur dhe kur merr frymë”
 
Sepse mund te te perpijjeeeeeeeeeeeeee te gjithin te gjalle nga koka ke kembet shkelltupppppppp shkelltuppppppp si blackhole uhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauha
 
Je aq qeros sa mund te te lexoj mendimet.. ???
 
Sepse mund te te perpijjeeeeeeeeeeeeee te gjithin te gjalle nga koka ke kembet shkelltupppppppp shkelltuppppppp si blackhole uhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauhauha
“Kujdes, kur bëni të qajë një grua sepse Zoti numëron lotët e saj. E krijoi nga brinja, jo nga këmbët që të shkelet, as nga koka që të jetë superiore, por nga brinja që të jetë e barabartë. Pak me poshtë krahut që të jetë e mbrojtur, nga ana e zemrës, që ta duan'

:p :p
 
"Nje mashkull gjate nje maredhenieje seksuale djeg 96 kalori... 6 kalori gjate maredhenies edhe 90 kalori te tjera duke u treguar shokeve"hahaahhaahhaa ??????
 
Je aq e bukur saqe dielli perton te lindi e hena te perendoj :p hahaha hahaha !!
 
Pasi te keni lare fytyren me delikatese, te keni shtrire me levizje rrethore kremin hidratues. Pasi te jeni tonifikuar me nje rreth pambuku bio, nese vendosni te perdorni fondotinten dhe pudren... duhet te rruheni ?
 
"E urrej ate momentin kur me duhet te perqafoj dike shume seksi edhe papritur perplasem me pasqyren"??
 
HaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHa.....ejjj qafsha vjerrat STOP IT ! hahahaha ca perfundim fabule ordiner fare !! si me thene
Sot eshte e marte dje ishte e shtune keshtu qe neser i bie te jet PUSHIM :p URRAAA KALAMOJAA!!!
 
Dëgjo, budallallëku yt nuk është keq, por i imi është më i mirë ?
Loool.
 
Disa njerez u ngjasojn kengeve bajate , dalin shpesh nga moda e futen ne RECYCLEBIN :p
 
"urrej maredheniet ne distance, ja pse e mora frigoriferin nga kuzhina e cova ne dhomen time"????
 
Nuk eshte fatkeqesi te jesh i njohur per keq ke njerzit , Fatkeqesi eshte te njohesh per keq njerzit :p !!
 
Njeriu lind i lire , ndersa gjith jeten e kalon ne pranga !!
 
Femijet jan gjykatesit tone te ardhshem ! ndersa nruja ? :O :O :O :O !
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.