• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Ah sa bukur

Unico

Te voglio bene
I Rregjistruar/e
Mesazhe
51
Mosha
30
Thuhet se ne shqiperi ,femrat preferojn portofolin dhe muskulozin te ken ne krah se ate qe dashurohet ne menyre tragjike me te , nga nje pergjigje doja nga te gjithe vertet apo gabuar
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Unico

Te voglio bene
I Rregjistruar/e
Mesazhe
51
Mosha
30
Mbaron nje dit portofoli dhe vazhdojn hapin syt per portofol tjeter 😁
 

mogli

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
3,416
Thuhet se meshkujt qe flasin per kte gje vuajn nga kjo pjese ;):unsure:
Tamam e vertete asht se jo gjthe e kena portofolin plot po edhe sikur ta kem ose kur e kam pas skane pas as zdo ken shans te hajne ne portofol tem.....plus qe ky asht fenomen qe ndodh rendomte ne shqiperi dhe kudo ne bote ska pse ti vije keq kujt
 

Unico

Te voglio bene
I Rregjistruar/e
Mesazhe
51
Mosha
30
Kjo teme ndan dy kategori vajzat nga fshati qe sapo jan qyteturuar ne tirane preferojn makina luksoze lek me shumic dhe vajzat nga qyteti qe bejn si te nershme kur ne public nuk kerkojn asgje dhe ne fshehtesi duan 500 euro per nje nat.
 

Milanisti

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,263
Kjo teme ndan dy kategori vajzat nga fshati qe sapo jan qyteturuar ne tirane preferojn makina luksoze lek me shumic dhe vajzat nga qyteti qe bejn si te nershme kur ne public nuk kerkojn asgje dhe ne fshehtesi duan 500 euro per nje nat.
Ti ke preferon,keto 500 euroshet apo,vajzat e fshatit?!
 

Ledia

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,139
parate i bejne pershtypje femrave demele....nje mashkull me para eshte thjesht nje bonus ne jeten e nne femre qe punon.. gjithashtu dhe femra eshte nje bonus per te ec krah per krah me mashkullin
 
Last edited:

Unico

Te voglio bene
I Rregjistruar/e
Mesazhe
51
Mosha
30
parate i bejne pershtypje femrave demele....nje mashkull me para eshte thjesht nje bonus ne jeten e nne femre qe punon.. gjithashtu dhe femra eshte nje bonus per te ec krah per krah me mashkullin
Paraja shkon e vjen ndersa nje mashkull qe te don serjo nuk besoj se vje !
 
Top