• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Ahhhhhhhhhh Sikur......

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Ledia

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,061
ahhh sikur te ktheja kohen mrapa... sdo beja shume gjera e do beja shume te tjera ndryshe ????
 

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,351
Mosha
27
Ahhhhh sikur te kishaaaa ketuuu taniiiiiiii
 

Juno

VIP
Staff member
VIP i Forumit
Mesazhe
4,780
Mosha
35
Location
Prague
I mjeri ai cdo te pesonte ??
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,488
Mosha
26
Location
Tiranë
Ah sikur të kisha një grusht të fortë....:D
 

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,037
Location
Struge
T'vij dhe une @Anabela se keni ca te forta ju :p
 
Top