Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Alda27...The return.. i murgeshes

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Bjondina2019

Shpresa vdes e fundit...
PRINCESS
Regjistruar më
Aug 27, 2019
Mesazhe
6,929
Pëlqime
7,867
Pikë
113
Ua qeka bomb e vjeter kjo kujdes mos ekspodosh nmes qunave yll me rrespekt Caramelja.
 

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
VIP I FORUMIT
PRINCESS
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,729
Pëlqime
23,628
Pikë
113
Mosha
28
Po Murgesh cne?!... u lejohet murgeshave te lundrojn ne rrjete sociale ?!
O nga ato qe vishet si e tille jo se a megjithmend
Ala se ke kuptu? 😂😂😂😂
Ec te heqi pak syzet ec te shohesh ma qart😂😂😂
 

Alda79

Anëtare forumi
PRINCESS
Regjistruar më
Apr 12, 2020
Mesazhe
1,600
Pëlqime
1,949
Pikë
113
Mosha
25
Te dashur anetar... Historija e murgeshes esht e vjeter dhe n postime tjera kam kerkuar ndjes fetareve sps nuk esht aspak si munges respekti per ta edhe besimin e tyre dhe jam e sinqert ka pas disa perjudha q per respekt t tyre kam menduar ta heq por anetar tjer kan votuar per jo.
Shpjegim i avatarit: veshja e murgeshes figuron qysh do t na shofi shoqerija kurse llapa figuron e qenuri njeri ( e gjat per tu shpjeguar kjo gje)
@ANABELA zemer sa hap sondazh t votoj populli per avatarin 👅 po deshe se sdi
 

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
VIP I FORUMIT
PRINCESS
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,729
Pëlqime
23,628
Pikë
113
Mosha
28
Te dashur anetar... Historija e murgeshes esht e vjeter dhe n postime tjera kam kerkuar ndjes fetareve sps nuk esht aspak si munges respekti per ta edhe besimin e tyre dhe jam e sinqert ka pas disa perjudha q per respekt t tyre kam menduar ta heq por anetar tjer kan votuar per jo.
Shpjegim i avatarit: veshja e murgeshes figuron qysh do t na shofi shoqerija kurse llapa figuron e qenuri njeri ( e gjat per tu shpjeguar kjo gje)
@ANABELA zemer sa hap sondazh t votoj populli per avatarin 👅 po deshe se sdi
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Sa e vret ti mi hiq moj mos e rruj cke.
 

Sole

𝓘𝓷𝓽𝓮𝓻𝓲𝓼𝓽𝓪 𝓹𝓮𝓻 𝓼𝓮𝓶𝓹𝓻𝓮😋
Antari Muajit
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
12,835
Pëlqime
10,158
Pikë
113
Location
Plazhi butul

Bjondina2019

Shpresa vdes e fundit...
PRINCESS
Regjistruar më
Aug 27, 2019
Mesazhe
6,929
Pëlqime
7,867
Pikë
113
Te dashur anetar... Historija e murgeshes esht e vjeter dhe n postime tjera kam kerkuar ndjes fetareve sps nuk esht aspak si munges respekti per ta edhe besimin e tyre dhe jam e sinqert ka pas disa perjudha q per respekt t tyre kam menduar ta heq por anetar tjer kan votuar per jo.
Shpjegim i avatarit: veshja e murgeshes figuron qysh do t na shofi shoqerija kurse llapa figuron e qenuri njeri ( e gjat per tu shpjeguar kjo gje)
@ANABELA zemer sa hap sondazh t votoj populli per avatarin 👅 po deshe se sdi
Rri siq ti ndjehesh komod dhe vetvetja pa menduar per tjerer sepse kurr sdo arrish te ju pershtates tjerve thjesht bej vepro ashtu diq ri nje dit sdo i bish pishman per ket qe flet dhe ben kaq shoqe virtuale 🤝🥂
 

Alda79

Anëtare forumi
PRINCESS
Regjistruar më
Apr 12, 2020
Mesazhe
1,600
Pëlqime
1,949
Pikë
113
Mosha
25
Rri siq ti ndjehesh komod dhe vetvetja pa menduar per tjerer sepse kurr sdo arrish te ju pershtates tjerve thjesht bej vepro ashtu diq ri nje dit sdo i bish pishman per ket qe flet dhe ben kaq shoqe virtuale 🤝🥂
Flm zemer... Ti m ngjan si budahh seksi 👅
 

Sole

𝓘𝓷𝓽𝓮𝓻𝓲𝓼𝓽𝓪 𝓹𝓮𝓻 𝓼𝓮𝓶𝓹𝓻𝓮😋
Antari Muajit
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
12,835
Pëlqime
10,158
Pikë
113
Location
Plazhi butul

Kevin19

TIRONA KAMPION💙
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 20, 2020
Mesazhe
35
Pëlqime
51
Pikë
18
Mosha
19
Welcome back @Alda79 ☺
Btw nuk njihemi se ca dit kam qe e kam hap😂
 

Passion

Super Moderator
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
May 25, 2018
Mesazhe
15,210
Pëlqime
14,155
Pikë
113
Kush erdhi? 😋
 

Alda79

Anëtare forumi
PRINCESS
Regjistruar më
Apr 12, 2020
Mesazhe
1,600
Pëlqime
1,949
Pikë
113
Mosha
25
Ku kam qen.. Kam koh q u riktheva.... 😑 se di njerzit kan hall avatarin tim andaj e rikapen temen 😂😂😂
 

Mr. A

In vino veritas! 🍷
Staff member
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Mar 18, 2020
Mesazhe
4,182
Pëlqime
3,015
Pikë
113
Ku kam qen.. Kam koh q u riktheva.... 😑 se di njerzit kan hall avatarin tim andaj e rikapen temen 😂😂😂
T'a dine ata sa e mire je ne te vertete do te kerkonin vetem nr celi e adres shpije😛
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top