Andin Randobrava me foshnjen në duar! Leonora publikon imazhin më të bukur

molecule

{true ? false}
Webmaster
Mesazhe
4,812
Location
127.0.0.1


Së fundmi këngëtarja e njohur e ka publikuar një foto të burrit të saj me vajzën të cilës ia kanë vënë emrin Andora, shkruan lajmi.net

Dyshja vitin që lanë pas i janë gëzuar epitetit më të ëmbël, të të bërit prind për herë të parë.

Lidhja e tyre ka nisur shumë herët dhe në media nuk janë përfolur për ndonjë skandal./Lajmi.net/

 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Top