Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

(Android App) Filmat e fundit me titra dhe dublim italisht.

molecule

Forgotten
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 12, 2004
Mesazhe
5,187
Pëlqime
12,148
Pikë
113
Location
Bora Bora
Website
iweb.al
Me me shum se 500.000 perdorues aktiv dhe me shum se 5,000 cdo 30minuta online,
Aplikacioni falas i vetmi praktik dhe i thjeshte ne gjuhen italiane per te gjith te apasionuarit e kinemase.

37533

Programuesin/Autorin jua le juve ta gjeni :D :p

Shkarko falas: https://fsiapp.xyz/
Versionet te gjitha me link direkt apk: https://fsiapp.xyz/versions/

Versioni per PC/Desktop? Patjeter, urnoni: https://filmigratis.net/
Renditur i dyti per disa fjale kyce qe jan me te kerkuarat nga populli italian.. :)

Aplikacioni eshte aktiv dhe ne playstore por per arsye denoncimi eshte bere unpublished.
Rating: 4.4/5 ⭐


VIDEO E BERE NGA NJE PERDORUES:

 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

molecule

Forgotten
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 12, 2004
Mesazhe
5,187
Pëlqime
12,148
Pikë
113
Location
Bora Bora
Website
iweb.al

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,294
Pëlqime
18,122
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Perdor netflix 👌
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top