(Android App) Filmat e fundit me titra dhe dublim italisht.

`

Mesazhe
5,227
Vendndodhja
Burkina Faso
Me me shum se 500.000 perdorues aktiv dhe me shum se 5,000 cdo 30minuta online,
Aplikacioni falas i vetmi praktik dhe i thjeshte ne gjuhen italiane per te gjith te apasionuarit e kinemase.

37533

Programuesin/Autorin jua le juve ta gjeni :D :p

Shkarko falas: https://fsiapp.xyz/
Versionet te gjitha me link direkt apk: https://fsiapp.xyz/versions/

Versioni per PC/Desktop? Patjeter, urnoni: https://filmigratis.net/
Renditur i dyti per disa fjale kyce qe jan me te kerkuarat nga populli italian.. :)

Aplikacioni eshte aktiv dhe ne playstore por per arsye denoncimi eshte bere unpublished.
Rating: 4.4/5 ⭐


VIDEO E BERE NGA NJE PERDORUES:

 

Juno

Nt2 Kontributor/e
Mesazhe
29,709
Perdor netflix ?
 

Konkursi i Letersise

 • Melankolia

  Votes: 2 9.1%
 • Per Dashurine

  Votes: 0 0.0%
 • Ambjenti i Iluzionit

  Votes: 1 4.5%
 • Era...

  Votes: 2 9.1%
 • Nese...

  Votes: 2 9.1%
 • Dikur..

  Votes: 3 13.6%
 • Femijeria

  Votes: 12 54.5%
Top