Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

(Android App) Filmat e fundit me titra dhe dublim italisht.

centos

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 12, 2004
Mesazhe
33,065
Website
netedy.com
Me me shum se 500.000 perdorues aktiv dhe me shum se 5,000 cdo 30minuta online,
Aplikacioni falas i vetmi praktik dhe i thjeshte ne gjuhen italiane per te gjith te apasionuarit e kinemase.

37533

Programuesin/Autorin jua le juve ta gjeni :D :p

Shkarko falas: https://fsiapp.xyz/
Versionet te gjitha me link direkt apk: https://fsiapp.xyz/versions/

Versioni per PC/Desktop? Patjeter, urnoni: https://filmigratis.net/
Renditur i dyti per disa fjale kyce qe jan me te kerkuarat nga populli italian.. :)

Aplikacioni eshte aktiv dhe ne playstore por per arsye denoncimi eshte bere unpublished.
Rating: 4.4/5 ⭐


VIDEO E BERE NGA NJE PERDORUES:

 

Juno

Kontributor/e
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
31,528
Perdor netflix ?
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja