• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Antaret Legjende dhe grupet.

bossi

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
81
Likes
1,240
Age
33
Location
vlore...........
#22
un mendoj qe te gjith ktu te jen te barabarte forumi esht forum nuk ka ban apo vip sa per ngjyrat dhe emrat nuk ka rendesi shum epiteti cdonjeri nga ne e di vetveten e ti ska nevoj per epitete ,,,,,,,,,,,,,,..................,,,,,,,,,,,
 

Seyfert

https://www.nasa.gov/
VIP i Forumit
Mesazhe
2,144
Likes
4,296
Location
Prague
#23
Momentalisht Nderrova ngjyrat dhe ato jane Si me poshte:

Te rregjistruarit: ZEZE
Antaret VIP: VIP
Princeshat: Princess
Moderarotet: Moderator
Administratoret: Administratoret

Jeni te lire te jepni mendimin tuaj, si do i vendosnit ju?
Edito shkrimin: Moderatoret
 

molecule

Account closed
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,910
Likes
8,253
Location
127.0.0.1
#24

molecule

Account closed
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,910
Likes
8,253
Location
127.0.0.1
#26

Seyfert

https://www.nasa.gov/
VIP i Forumit
Mesazhe
2,144
Likes
4,296
Location
Prague
#27
O je tap ti o jam un ??

Momentalisht Nderrova ngjyrat dhe ato jane Si me poshte:

Te rregjistruarit: ZEZE
Antaret VIP: VIP
Princeshat: Princess
Moderatoret Moderator------------------------------------------------------Moderatoret
Administratoret: Administratoret

Jeni te lire te jepni mendimin tuaj, si do i vendosnit ju?
 

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
17,201
Likes
16,268
Age
26
Location
Tiranë
#28
Per nje ē ben dhe ti?:p
Momentalisht Nderrova ngjyrat dhe ato jane Si me poshte:

Te rregjistruarit: ZEZE
Antaret VIP: VIP
Princeshat: Princess
Moderatoret Moderator------------------------------------------------------Moderatoret
Administratoret: Administratoret

Jeni te lire te jepni mendimin tuaj, si do i vendosnit ju?
 

Vinjol

Vergees es nie....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,825
Likes
4,809
#29
Dmth une qenkam vip kshu ??

Rrofsh sa malet e myzeqese
 

Alda27

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
639
Likes
554
Age
28
#31
Po ca do me then vip.?? Me kte emerim mbase ke me shum munsi per t qen i famshem dhe t jesh n dukje me shum??? Se kuptoj... P,S: mos keqkuptoni se kam me as nje.. Muhabet pikpamjesh.
 

Piano

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,234
Likes
826
#32
E une kur do behem admin?

Hiqni Senseo,me vini ne vend te saj se jam me pozitiv une . :oops:
 

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
17,201
Likes
16,268
Age
26
Location
Tiranë
#33
E une kur do behem admin?

Hiqni Senseo,me vini ne vend te saj se jam me pozitiv une . :oops:
Që të bëhesh adm duhet të jesh all the time aktiv dhe vigjilent
Sduhet të bësh chit chate
Sduhet të mbashë anën askujt
Ska lidhje me i mirë/i keq.
@Senseo e ka me meritë të plotë.
Nga eksperienca ime e të qënit adm është më mirë antar i thjeshtë. Më beso.
 

Piano

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,234
Likes
826
#34
Ve doren ne kuran e bibel,e ne kushtetute qe u permbahem rregullave.
Per te drejte Krishti do me kish zili.

Aman te hy ne vend te Senseo :lolx:
 

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
17,201
Likes
16,268
Age
26
Location
Tiranë
#35
Ve doren ne kuran e bibel,e ne kushtetute qe u permbahem rregullave.
Per te drejte Krishti do me kish zili.

Aman te hy ne vend te Senseo :lolx:
:lolx::lolx::lolx::lolx:
Këtë e ka në dorë stafi
Plus bëje kërkesën që të të lexojnë .
 

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
17,201
Likes
16,268
Age
26
Location
Tiranë
#38
A s'eshte e mjaftueshme tek ti? :in
Jo o xhan.
Unë jam antare e thjeshtë si ty.
Sjam më admine.
Bëje kërkesën tek problematika dhe ndihmë që të të lexojnë çunat e gocat.